Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/28/2010 08:49:00

hüsnüyü tuttum walla. ruyalarımızdaki kuafor. kilit nokta sanırım "senelerdir aynı kuafore gidebilmek".. ben de evin altındaki kuaforden memnunum simdilik. anlastık gibi.... tasınmazsak devam ederiz

05/28/2010 11:20:00

vay benim halime 30 küsür yaşındayım yaşımın yarısı kadar kuaför değiştirmişimdir ne olacak benim bu halim :((((((((

05/28/2010 12:06:00

meycan kuaför muhabbetine bittim. seni öyle hayal ettim kuaförle konuşurken.
ben yine ortadan dalıyorum konuya. e beni mazur görün artık:))
tamam karnım burnumda ama ben de kokoş olabilirim:))
mesela bugün kendime önü kocaman bir şapka aldım. takınca tam kokoş oluyorum emin olun.
bir ara resim çekip koyayım. sokakta millet artık önce şapkama bakıyor:)))
sonra şu mavi jeanste satılan tülbent gibi bantlardan aldım. tabi mavi jeansten değil.(pazardan:))
bi de bi de rimel aldım kendime.  heheyt özendim size işte.

05/28/2010 12:18:00

Clinique'ten geçen sene sonu güneş kremi almıştım bu sene bozuldu. sinir oluyorm kendilerine. ben cristion dior ürünlerine hastayım. çok kaliteli bence. tabi biraz pahalı ama zaten bir allık pudra far uzun süre gidiyor.

05/28/2010 12:25:00

@peyibal: yazan var mı emin olamadim ama uxun bir aradan sonra tekrar lens'e basladiginda, ilk defa basliyormus gibi yapmaliymissin ki goz kendini yeniden adapte etti.

nasildi tam hatirlamiyorum ama soyle birseyde: ilk gun 1 saat, sonra 3 sonra 5, vs. v.s

05/28/2010 12:25:00

tunamla aynı kremi kullandık. Hatta ben 2 kere aldım. bende de problem olmamıştı. ama onun dışında  o markayı hiç denemedim.

05/28/2010 12:31:00

valla benimki yağ ile krem birbirinden ayrıldı. süt kesiği gibi oldu. kokuda değişti. eczaneye sordum bozulmuştur dedi. güneş kremi 6 ayda tüketmek lazım dedi. iyi de çok pahalılar ayol. her sene krem yani. şimdi avene aldım. 50 tl. ufacıcık.sinir oldum.
ama demin kuaförde kaşımı aldırdım. kız ayna uzattı. aman allahım bir sürü leke oluşmuş. krem işe yarasında 100 tl vermeye razıyım bu meretlere

05/28/2010 12:36:00

Tunamcım, hamilelik lekesiyle güneş lekesi birbirinden farklı. Yani kış ortasında da doğum yapsaydın yüzünün lekelenme olaslığı çok yüksekti. O lekeler doğumdan sonra birkaç ay içinde geçiyor merka etme.
Ama sen kalıcı lekeleri önlemek için dışarı çıkmadan mutlaka sür kremini. Hatta sırf hamile değil, açık tenli olan herkesin yapması lazım onu. Özellikle mart ayından itibaren (mart güneşi beter leke yapıyo) mutlaka sürmek lazım.

güneş lekelerinden ben ve annem muzdarip olduğumuz için biliyorum.... Zaten küçük küçük çil vardı çocukken, şimdi güneş gördükçe hepsi yayılıyor. Kuşun da oldukları yerde kalıyorlar ama renkleri açılıyor.

05/28/2010 12:41:00

clinique ile ilgli. Ben goz altı kremin kullanmıstım, co kda guzel bir kokusu vardı. Ama bir sure sonra, 6 ay gibi, aynen dediginiz gibi ayristi. kotu kokmaya basladi, vs. vs.

Benim anlamadigim, evdeki normal kremler bekledikce neden kötü kokmuyor da -mesela hamileligim sirasinda aldıgım arko yogun nemlendiricili vidi vidi kremi, bu tonlarca para verdiklerimiz kokuyor. Bir terslik var gibi geliyor bana...

05/28/2010 12:42:00

Ya işte öyle hafiften olsa çok hoş. Ben küçükken de (ilkokuldayken) öyle derlerdi....
Ama benimkiler+anneminkiler büyüyerek birleşiyorlar. PArça parça kara lekeler görünümüne geliyor yani...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...