Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/28/2010 12:48:00

ya meycan senin çillerin çok tatlı. ben sana çok yakıştıryorum. yeşil gözlerin ve o burnundaki hafif çiller senin en önemli özelliğin. muzdaribim falan olmuyor şekerim.
benimkiler resmen kahverengi leke. bembeyaz yüzüm. ah ah şundan 2-3 yıl önce mermer gibiydi yüzüm. leke ne demek. millet fondaten sürdüm sanırdı. tamam yine sivilce siyah nokta yok ama lekeler çooook. dudak üstündekiler bıyık gibi duruyor:(( her tatile gidişimde bir leke kaldı kalıcı olarak. sayabilirim. sağdaki kaştan, soldaki bodum, burnum antalya falan. ay ne kötü:(( yok mu çaresi yahu.

05/28/2010 12:50:00

bu arada ben de anneme epey bir leke miras bırakmışım hamileliğinde. eee şimdi sıra tuna beyde. anneminkiler de geçmemiş ayol. öhüüüüüüüüüüüü

05/28/2010 12:51:00

yavru kuşum, sen bana dikkatli baka bakalım, benimkiler çil mi leke mi :))))
bak şimdi sana bi foto göndericem. Doğumdan hemen sonraki halim

05/28/2010 14:05:00

Clinique'in kokusunu ben de sevmiyorum, goz kremi guzeldir tavsiye ederim:) all about eyes...

Ben de 15 yasindan beri lens kullaniyorum, peyibal gunluk di mi lensler?

05/29/2010 21:36:00

yıkamak gerekmeden sadece sılmeyle halledılecek bı temızleme ürünü bılıyomusunuz kızlar..Makyaj yapmayı sevıyorum ama temızlemek hıc hosuma gıtmıyo..

05/29/2010 21:46:00

Bende neutregaenanın temızleme sütünü kullanıyorum,ama yıkamak gerekıyo ıste,bıde mendılını alayım bakalım tam bana gore sıl at..

05/29/2010 22:07:00

mendiller leke yapiyor diye bliyorum sildikten sonra yikamakta fayda var.

bu arada dolap temizligine bugun basladim.  koca aksam kardesimle birlikte sadece aski kismini elden gecirebildik. amma cok kiyafetim var bir kez daha gormus oldum.  giy cikar giy cikar helak oldum. yarin da diger yarisi ve ayakkabilar var sirada. cok is var cooook.

05/29/2010 22:24:00

ciltte lekelenme yapiyormus. arkadasimin ablasinin yuzunde oldu o soylemisti. ustune yikamak lazim herhalde.

05/29/2010 22:35:00

neşe çok iyi yapıyosun valla. giyilmeyen yer kaplayan o kadar çok kıyafet varki. arada elden geçirmek şart. bu arada bende temizleyici süt ile çıkarıyordum. yıkamak gerektiğini bilmiyordum. aslında ne kadar pamukla silsende sabah kalkınca yine kalem ve rimel kalıntısı göz altına inmiş oluyor.

05/30/2010 04:23:00

Ben de neutrogena nin mendillerini kullankiyorum, arkasindan da suyla yikiyorum...Leke yaptigini hic duymamistim... ama cok memnunum, goz makyajini falan da cok kolay cikartiyor...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...