Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/31/2010 20:08:00

ee ben su halde kullanmayacagım mendıllerden,bende zaten temızleme sütü kullanıyorum,sonrada yıkıyorum,guya ısın kolayına kacmak ıstemıstım olmadı:(

05/31/2010 20:10:00

arkadaslar ya sız her gece düzenlı olarak cıldınız temızleyıp,nemlendırıcınızı suruyomusunuz,ben kremı ılk aldıgımda yenı heves cok özenle kullanıyorum sonra sıkılıyorum,arada bı kullanıyorum oda ne kadar ıse yarıyor kımbılır.

05/31/2010 20:15:00

yok ya ben her gece yapamiyorum:(

05/31/2010 20:16:00

sende bendensın o zaman Özge..

05/31/2010 20:28:00

ben de her gece temizlemiyorum. ancak fondotenli makyaj yapmissam mutlaka yikyorum.

bu arada dolap elden gecirme isi son hiz devam ediyor. kiyafetler 2 gunde ancak bitti sirada cantalar ve ayakkabilar var. cok is var coook.

05/31/2010 20:30:00

Kolay gelsın Nese,bende o ısı 2 hafta önce hallettım rahatladım cok sukur,benımde gözümde cok büyüyodu..

06/01/2010 05:33:00

Haftasonu alışverişi tamam.
Gülce'ye sandalet, bana da bir çanta kaldı, onları da bu akşam alırım inşallah.
Alışveriş yapmak çok güzel yahu.... :)

06/01/2010 06:06:00

ya bende bir heves göz altı kremi almıştım bir sürü para verip. gece yatmadan sürmek için. hatırladım şimdi. hiç kullanmıyorum. benim cildimde kuru. çok çabuk kırışacak gibi. ne kullanmalı acaba. makyaj temizlerken daha zarar veriyorum gibi hissediyorum hep.

06/01/2010 06:23:00

meycan, bende alışveriş işini dün akşam tamamladım mutluyum..emire alışveriş yapmaktan kendimize bir şeyler almayı unutuyorduk nerdeyse:)

eve gelip yazlıkları çıkarıp kışlıkları kaldırıdım gece 3 e kadar sürdü :( bayağı bir kıyafetimi attım hamilelikten felan kalan..dolaplar rahatladı yenilerine yer açıldı :) bu akşamda bavulları çıkarıp yavaş yavaş hazırlamaya başlasam iyi olacak sanırım..

06/01/2010 06:40:00

Evet, ben de bu akşam çıkartıcam valizi, yavaş yavaş hazırlamak lazım...
Bu arada Roxy'den aldım plaj çantası:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...