Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

06/01/2010 06:46:00

güle güle kullan..roxy'nin plaj ürünleri güzel oluyor genelde

06/01/2010 06:50:00

meycan siz bu hafta sonu mu gidiyorsunuz?

06/05/2010 17:59:00

Ben burayı nasıl bu kadar geç farkederim yahu? Başaktan duyup hemen üye oldum dün. Ancak o kadar çok msj vardı ki, oku, oku, bugün bitirebildim:)
Hımmm ben de kokoşgillerden sayılmam pek. Ama bazen kokoşlar kraliçesi gibi olabiliyorum(eserse..)
Sezeryan doğum yaptım, ertesi gün, beni hastaneden çıkarın diye tutturunca elimden imza alıp öyle çıkardılar hastaneden:) 2 gün sonra kuaföre fön çektirmeye gittim. (aile foto çekimi vardı, güzel görünmeliydim:)
Hatta kuafördekiler AA SEN DAHA DOĞURMADINMI? dediler. E 2 gün önce sezeryan doğum yapınca göbek hala hamileymişsin gibi duruyor:)
Doğumdan 4 gün sonra dikişlerimi aldırmaya gittiğimde doktorum YENİ DOĞUM YAPMIŞ DEĞİL DE, BODRUMDAN TATİLDEN DÖNMÜŞ GİBİSİN dedi:) Moral olsun diye güzel giyinmiştim:)
Doğuma french ojeli tırnaklarla girdim. Doktoruma ojeli girebilirmiyim dedim, tabiiki cevabını alınca havalara uçtum. Bebeğimi kucağıma alır almaz çekilen fotolarda tırnaklarım bakımlı görünmeliydi:)
Normal doğum istediğim için, hergün saçıma fön çektiriyordum. Aniden sancım tutar, doğuma girersem, doğum sonrası ilk fotomda güzel çıkayım diye:)
Zeynep Duru'nun 40 mevlidinde, hamileyken aldığım 30 kilonun 26'sı gitmişti. Hem de sabahlara kadar süt yapsın diye yemediğim şey kalmadığı halde:)

06/05/2010 18:07:00

2 msj halinde yazıyorum ki, okurken sıkılmayın diye hanımlar:)
Bebeğim 4 aylık olduğunda, çevremdekiler annesi değil ablası gibi duruyorsun diyorlardı. O zamanlar, hamilelikten önceki kıyafetlerime sığabiliyordum.
Veee bugüünnn, eşimle ilk tanıştığımızdaki, eşimin nefret ettiği beyaz pantolonumun içine girebildim:)
Bir de üstüne üstlük, eşime o halimle resmimi çektirdim:)
Şimdi bu 2 msjdan kokoş olduğum kanısına kapılan annelere sesleniyorum.
SADECE 40 YILIN BAŞI, MAKYAJ YAPACAĞIM ZAMAN YÜZÜME NEMLENDİRİCİ SÜRERİM
ELLERİMİ ÇOK SIK YIKADIĞIM İÇİN, MECBURİYETTEN EL KREMİ KULLANIRIM
BANYODAN SONRA VÜCUDUMA BİRŞEYLER SÜRMEYE OLDUM OLASI ÜŞENDİM. ÜSTELİK HER BANYO SONRASI PUL PUL OLAN BİR DERİYE SAHİPKEN...
TIRNAKLARIMI KENDİM KESER TÖRPÜLERİM. OJE SADECE ÖZEL BİRYERE GİDİLECEKSE SÜRERİM
MAKYAJIM M'SİNDEN ANLAMAM
HAYATTA CIMBIZIM OLMADI ÇÜNKÜ CIMBIZI TUTMAYI BİLE BECEREMEM
GÖZÜME BASİT BİR KALEM BİLE SÜREMEM
RUJ YERİNE YILLARDIR, ŞU MEYVELİ OLAN DUDAK KORUYUCULARDAN KULLANIRIM
ÜZERİMDE GENELDE EVDE YADA DIŞARDA HEP EŞOFMAN VARDIR
HATTA BAZEN FÖNE GİTMEYE ÜŞENDİĞİMDEN GÜNLERCE ŞAPKAYLA DOLAŞIRIM......

06/05/2010 18:07:00

EE BEN ŞİMDİ NEYİM?????????

06/05/2010 18:13:00

"Zeynep Duru'nun 40 mevlidinde, hamileyken aldığım 30 kilonun 26'sı gitmişti. Hem de sabahlara kadar süt yapsın diye yemediğim şey kalmadığı halde:)"

Nasıl yani???

1,5 aydan kısa bir zamanda 26 kilo mu verdiniz?

Bu nasıl mümkün?

06/05/2010 18:13:00

06/05/2010 18:28:00

Bilmem:) Belki aldığım kiloları hiç kafaya takmadığımdan, belki hayatım boyunca 48 kilonun üzerine çıkmadığımdan.... (Vücut 29 yıl boyunca ilk kez bu kadar kilo alınca, kabullenemeyip attı bünyeden zahir:) Valla böyle yazınca övünmüş gibi olmuşum ama, şimdi yazacaklarımdan sonra, isteyen beni dövebilir:) KEŞKE BİRAZ KİLOM KALSAYDI, BASENİM OLSAYDI BİRAZ. ŞÖÖYYLE KALIN KALIN BACAKLAR, KOLLAR... AMA YOK! HALA POPOSUZ, BASENSİZ, ÇÖP GİBİ KOL VE BACAKLARLA KÜÇÜK BİR LİSE ÖĞRENCİSİNDEN FARKSIZIM:((
HA GERİYE KALAN 4 KİLOYU HİÇ SORMUYORSUNUZ? TAMAMI GÖBEKTE!!! BU DA KADERİN BİR OYUNU SANIRSAM...

06/07/2010 15:17:00

Ya kocişime zorla çektirdiğim fotoyu buraya ekleyemedim:( 
profil resmi yaptım:)

08/24/2010 09:36:00

max factor dramatic look 2000 calorie?
fikirleriniz?
yorumlarınız?
tecrubeleriniz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...