Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

08/24/2010 09:56:00

bEN Kullanmadım iça.aMA kardeşimin eşi kullandı ve çok beğendi.Tavsiye olunur!

08/24/2010 10:40:00

tesekkur ederim. benimki bitti batuhanınannesi. hal boyle olunca tavsiye istedim, bu markayı onerdiler.

08/31/2010 12:51:00

arkadaslar, günes lekeleri için kullanip memnun kaldiginiz bir sey var mi acep? ben bu yil tatillerde Beyza'ya günes kremi sürmekten, kendimi biraz ihmal ettim ve sanirim onun etkisiyle bir yanagimin üst kisminda bir bölüm lekelenme göründü. tez bundan kurtulmak istiyorum. bu arada Amerika'dan bir sey önerirseniz, bayrama Amerika'dan hala geliyor, ona ismarlayayim.

09/14/2010 12:46:00

Güneş lekesi tedavisi için olmazsa olmaz şart güneşten korunma..Yani koruyucu kremin mutlaka kullanılması gerekiyor.Sana şu sunumu gönderiyorum.Ürünlerden günlük kullanım için olanını çok tuttum.http://www.mikro-gen.com/haberdetay/gunessunumu.swf

10/04/2010 11:09:00

arkadaşlar,
Clinique, yeni şöyle bir ürün çıkarmış. Hiç deneyen var mı, bir de Clinique en ucuz nerden alınır, internet vs..bilen var mı??

http://www.sihirliguzellik.com/kozmetik/1721/Cilt-Bakimi/Clinique-Even-Better-Clinical-Dark-Spot-Corrector-Koyu-Renk-Leke-Giderici.html

10/04/2010 11:38:00

yüksel,
eşim demişti strawberry diye bir site varmış,orası ucuzmuş,nispeten.

10/04/2010 12:11:00

strawberry'den daha iyisi cikti: cheapsmells

10/23/2010 22:09:00

çocuktan sonra kokoşluğundan vazgeçmek zorunda kalacaksın dediler, galiba hırs yaptım şimdi daha kokoşum :) vazgeçemediklerimi paylaşıyım sizinle, mac pudra ve göz altı kapatıcısı, Inglot kırmızı oje (günlerce dayanıyor). bir de next aksesuarın taşlı tokaları, fönsüz saçları acilen toparlıyor.  yüzüme de bepanten krem, mis gibi kokuyor.

10/24/2010 10:05:00

aaa Zeynep yaşa sen:)) bepanten krem çoktandır unutmuşum:))) keşke avondan bi sürü ürün almadan hatırlatsaydın :)))

bir de çocuk çoğu zaman bahanemiz gerçekten...içimizden gelmiyor da ondan.aynı rutindeyim ama akşam cilt bakımımı yapıyorum ne zamana kadar,aldıklarımın faturası canımı acıtmayana kadar:)))) sonra yine "ay zamanım yok" yalanımı kendime söyleyip paspal paspal dolaşırım:)

10/24/2010 20:35:00

ya ben de bepanteni geç keşfedenlerdenim, zaten nurturia'yı da geç keşfettim. o yuzden kusura bakma nilcim. ama ara ara aklıma gelenleri yazarım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...