Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/25/2010 07:00:00

Başak, bizde durumun işleyişi farklı, ama sonuç aynı. Şöyle ki,
Eşim oldum olası süslü kokoş tipleri beğenmez, çok makyaj sevmez, sarı saç sevmez... İşin garip tarafı beni o halimle gördü de evlenmek istedi di mi:)))

Bana sürekli doğal halin ne güzel, giy bi kot tişört ne önemi var eve gidiyoruz zaten / annenlere gidiyoruz zaten / doktora gidiyoruz zaten / alışverişe gidiyoruz zaten / parka gidiyoruz zaten.... Eeeee her yere doğal olayım diye öyle mi gidecem ayol... Ya mutsuz oluyorum işte....  Sonradan takmamaya başladım:))

05/25/2010 07:02:00

Yasemin,
Şu parlak ruj olayını ben de sevmezdim başta.Saçlar yapışıyor falan diye.Ama çook seksi duruyor:P

Beden konusunda ben de muzdaribim.Bel ince,kalça geniş,üst alta göre en az 1 beden oynuyor:(

05/25/2010 07:03:00

Erkekler anlamıyor bu işlerden zaten:PP

05/25/2010 07:03:00

Özgecon önceden guerlain terracotta kullanıyordum. Gerçekten süper.... Ama şimdi tasarruf devri olması sebebiyle daha uygun fiyatlı markaları tercih ediyorum.
Mutlaka tavsiye ederim. süper bir bronzluk veriyor, cildin canlı görünüyor resmen...

Bir de yine guerlain parltılı şeffaf dudak parlatıcısını kullanıyodum bir ara. O da muheteşemdi... allık, parlatıcı rimel, süper oluyordu. aaahhhhh ahhhhh...

05/25/2010 07:11:00

Temizleyicilerden konu aiclmisken, ben hep cimri oldugumdan hep uygun olanı aldım:) Eger yuzunuz benim ki gibi karma- yagli filna sa niveanin puturlu bir yuz temizliyicisi var. Yüz fırcasina suruyorum, masaj yaparak yikiyorum acayip ferahlatiyor....

05/25/2010 07:58:00

@basak: Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli(Yağlı cilt). Detaylar: http://www.nivea.com.tr/products/show/11209 adresinde.

bir de hanimlar sanirim allıkta keramet fırçada değil mi? bir arkadasim watsondan aldıgı kocaman allik fircasindan cok memnundu ama ben watsonları protesto ediyorum (annem eczacı ya kendimce tepki gosteriyorum:)) Nasıl fırca almak gerekir bir de onu ogreneyim?

05/25/2010 08:08:00

ben de turkcesini gorunce, yok dedim benim site yabanci idi. Meger turkcelestirmis keretalar:)

Benim cilt- yagliya megilli karma, ondan ben seviyorum o niveayi

05/25/2010 08:08:00

http://www.kozmetikmarket.com/pinfo.asp?pid=1102

ben bu ara bunu kullanıyorum, çok güzel temizliyor, temizlendiğini hissediyorsun yani.

Önceden su bazlı biotherm'in yüz temizleme köpüğünü kullanıyordum. O da süperdi. Eğer su bazlı istiyorsan Özge, biotherm ürünlerini tavsiye ederim. Göz, yüz temizleme, tonik, gece kremi, gündüz kremi... hepsini kullanmıştım. Biotherm Biosource serisini tavsiye ederim...

05/25/2010 08:17:00

Ben hem Kokoşum hem Salaşım. Makyajı hep sevdim, en azından bir rimel sürüp çıkarım mutlaka.
Tonik niyetine ben uzun yıllar Gulsuyu ( ama dogal / saf olanından oyle deli gibi kokmuyor ) kullanıyorum akşam nemlendiricisi olarak da Kayısı cekırdegı yagı.( saf )- Besiktas'ta aktarım vardır( Kırkambar ) kocama sıparıs veririrm oradan alır.
nemlendirici mutlaka kullanırım cunku cıldım kurudur. Simli goz kalemlerim vardır far surmeye gerek kalmadan onu surer onun uzerıne rımel islem tamamdır.
Maske vs yapamam sıkılırım, oje bugune kadar pek surmezdim ama şimdi tırnakları biraz uzatınca hosuma gidiyor. Parfum halen kullanmıyorum bazen iş yerimde sıkıyorum akşama zaten kalmıyor.
Saçlar eh işte en son sarışın oldum biraz da kestirdim şimdi haftada bir kerede fönletmeyi düşünüyorum çünkü kendimi daha hoş hissediyorum. Bazen akşamları sararım sabahları dogal buklelerim olur..

05/25/2010 08:33:00

Özge'cim, Başak'cım öyle aslında ne kolay geliyorsa az da olsa kendime bakmam lazım. İşte arkadaşlarla buluşunca falan (netten bebekli arkadaşlar) süsleniyoruz, çok iyi geliyor. Ben yeni yeni süslenmeye başladım.

Başak'cım teşekkür ederim takdir ettiğin için ama dur bakalım daha doğmadı 2 numara hehehe, sonra ne olacak çok merak ediyorum. Kız doğduktan sonra şimdi temizliğe gelen yardımcın sürekli gelecek, haftada 5 gün yani, hallederiz hiç dert etme diyor. Genç bir bayan zaten, 33 yaşında. Çok dağılmam umarım ikinci bebekten sonra. :))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...