Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/25/2010 09:41:00

Sağol Başak'cım. Zaten iki çocuklu halimle bir şekilde biraz bakımlı olabilirsem bu iş tamamdır. :)))

05/25/2010 09:58:00

ben de ayen yasemin gibiyim. 1-2 gun gaza gelirim. 3. gun butun heves gider. hemen bir kot- tshirt geciririm ustume. 
genis kalcali biri olarak ben de etek- elbise derim. her zaman zayif gosterir. ama kisin corap derdinden pek giymem, yazin ustumden cikartmama. hem cok serin tutuyor.
terracota allikta guerlain bir numaradir ama acayip pahalidir. verimli kullanmayacagimi bildigimden almadim hic. 
free-shoptan loreal in kucuk alliklarindan seftali rengi olani alirdim. en sonuncu kirilinca bi daha almadim. kocaya soyleyeyim de alsin ilk gidiste. iyi oldu hatirladigim. bir de clinique in seftali rengi rujunu alirayim o da bitmek uzere. 
bir de tum urunlerin birarada bulundugu palette setleri severim ben. free-shoplarda envai cesidi vardir. Loreal inki cok pratiktir ve renkleri guzeldir. en az 3 tane farkli marka var cekmecede ama ne kadarini kullandin derseniz....
parfum olarak cok hafif kokulari severim , belli belirsiz ve fresh olacak. L'occitane Cherry Blossom kullaniyorum bu aralar. asik oldum kokusuna. onun disinda body shop un lavanta, yasemin,  ve hafif meyve kokulu olanlarini severim. bir de free shopta gordugum Victoria's secret in refreshing body mist leri var. ben romantic wish kullaniyorum. 250 ml. 16 eu filan gibi bir fiyati vardi yanilmiyorsam. he he simdi baktim ne kokusuymus diye. Pomegrenate, Fressia ve cucumber blossom diyor. bildigin hiyar kokusu kullaniyormusum haberim yok :))

sac konusundan ben de muzdaribim Basak. benim de ince telli  saclarim. 3 sene once perma yaptirmistim. baya iyi olmustu yine mi yaptirsam acaba? haftaya Adapazarina gidiyorum. ilk is kuaforume gidip yap biseyler diycem. belki kisa bile kestirebilirim. 

taki olarak en cok yuzuk severim. kolye , kupe takip cikartmasi cok zor geliyor bana. iri tasli yuzukleri cok severim. Saatsiz cikmam abi. en son Cin seyahatinde birkac saat almistim, hala begenerek takiyorum. hele ki bembeyaz olani yazin cok seviyorum (bu arada ayni saati burda daha ucuza satiyorlar, iyi kaziklamislar beni Cin'de :))
topuklu malesef giyemiyorum cabuk yoruluyorum. ama her renk babet , yazin da sandalet vazgecilmezim. Babet mutlaka Inci derim. biraz phali sezonda ama tepe tepe kullaniliyor.

ah ah bir de canta severim ama Ece dogdugundan beri esyalarimi onun cantasinin icine atiyorum ki 2 cantayla dolasmayayim. 

durun bi bakayim bi fotografim var benim. bi tane film galasina gidecektim o zaman suslenmistim, ofistekiler bu sen misin olmuslardi. bi arayim bulablecek miyim 

05/25/2010 10:01:00

.

05/25/2010 10:09:00

Vaavvvvvv neşejoy süpersinnn tek kelimeyleeeeee...

05/25/2010 10:13:00

Neşe madem başarılı bir kokoşmuşsun, çok iyi görünüyorsun.

05/25/2010 10:14:00

ehe tesekkur ederim :))))

haa bak unutmusum. kotla ilgili: kalca genis, bel ince olunca normal kotlar bi garip duruyor. her zaman Mango nun lycrali kotlarindan alirim. fotodaki de Mango.

ayakkabilarin ben de hastasiyim da uzun sure giyince feci agri yapiyor. kocamin yilbasi hediyesiydi. Nine west. 

05/25/2010 10:16:00

amanın vaaaooovvvvv... ya başak ayakkabıları önce ben gördüm, bayıldım ben okurken sen yazmışsın :)))
bak iyi hatırlattın neşecim, ayakkabıda inci'yi tek geçerim. babetler de süper. Geçen yaz sonunda sezon indiriminde paraya kıyıp nine west'ten iki tane babet aldım. Verdiğim parayı da gani gani helal ettim. Acayip rahat ki, benim ayağımı mutlaka acıtır babetler, inci ve nine west hiiiiç acıtmıyor. Ay bi de inci'nin çizmeleri de bitirir beni :))))

05/25/2010 10:17:00

al işte ben yazarken de yazmış neşe. ninwest:))

05/25/2010 10:28:00

benim artıkın bin tane çantam yok, bir sürü verdim dağıttım. ama sor bi neden, yenilerini almak için:)))))

05/25/2010 10:38:00

evet neşe fıstıklı lokum gibisin :)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...