Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/25/2010 13:39:00

ilgiyle izliyorum benim dünyadan haberim yokmuş, nadiren kullandığım birkaç farım birkaç rujum, haftada bir iki kullandığım rimelim ve göz kalemimin dışında neler neler varmış. anlatın anlatın

05/25/2010 13:45:00

nese,

o kadar hızlı bir trafik oldu ki burda ben takip etmeyi bıraktım, zaten pek de ilgili/bilgili oldugum bir konu degil. dolayısıyla geriye donuk taradım farketmek icin.

cok guzel foto,
sende cok guzel gozukuyorsun,
yazayım dedim.

05/25/2010 13:56:00

yuh amma yazmışsınız. ben sadece neşenin resmine baktım. süperrrr.
artis neşe artis neşe:)artistler halt etmiş.

05/25/2010 14:04:00

sephora'nın kendi ürünlerini kullanan var mı? ben daha o tükkandan adımımı atmadım. şimdi fiyatlara bakınca makul...

05/25/2010 14:13:00

ilk fırsatta deneyelim o zaman :)

05/25/2010 14:17:00

ya ben bodozlama dalacam konuya ve birşey soracam. şu göz kalemlerini akmadan nasıl kullanıyorsunuz. ne zaman sürsem 10 dk akıyor. var mı bildiğiniz iyi bir marka yada çözüm.

05/25/2010 23:01:00

bacılarım napmışsınız 1 günde süper valla hepsini okuyamadım ama yarın sizin için aışmalarım olacak bekleyin beni :)

05/26/2010 05:47:00

eveeettt kokoş olma yolunda dün akşam alışveriş zedesi olarak bu sabah bir süslü püslü başladım ki işe...beni kışkırtıyorsunuz çok fena. Gittim Allık,rimel ve ruj aldım bir güzel oh dedim yarasın ve kredi kartım zıp zıp zıplasın...sizi seviyorum :)))))))) motivasyon meleklerim benim

05/26/2010 06:35:00

sayenizde alış veriş listeme nice yeni şeyler ekledim sağolun var olun :) ama umarım onlarda evdeki kullanılmayan arkadaşlarının yanında yerlerini almazlar...

geçen hafta inceltici krem aldım gitmeyen göbeğimde mucizeler (!) yaratır hevesiyle..tahmin edin ne oldu 3 gün sürdüm o kadar :( nolacak benim bu halim, kardeşim hergün Ankara'dan arayıp soruyor abla sürdünmü diye kandırıyorum kızı bu akşam tekrar başlayacağım diye ühühühühhü yan gelip yatmak daha çok işime geliyor :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...