Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/26/2010 07:17:00

belki bilenler vardır ama bilmeyenler için strawbery'de kozmetik ve cilt bakım, parfüm gibi şeylere çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Şimdiye kadar sayısız parfüm ve kozmetik falan aldım. Son derece güvenli ve orijinal ürünler. tavsiye ederim.

bir de makyaj blogları var, orada ürün değerlendirmeler var. ben çok beğeniyorum.
bir de itsbeauty de kızlar çok güzel paylaşımlar yapıyorlar ki ben de bu foruma 3 yıldır üyeyim:=))
aklınıza gelebilecek her konu ile ilgili ya da her ürünle ilgili bilgi mevcut:=)) arama yaptığınızda saç ürünlerinden, en iyi allığa, en iyi selülit kremine, en ucuz online yurtdışı alışverişe kadar her bilgi:=))

05/26/2010 07:44:00

süpersiniz yaaa birbirimize böyle ara ara gaz vermemizde yarar var bende bu gün kendimi güzel hissedenlerden oldun inşallah haftasonuna kadar götürebilirim.
Bende size cliniqye,estura lauder,mac,bobi brown u maslakda sun plaza çok uygun fiyatlara satıyor eğer yolunuz düşerse uğrayın derim kredi kartı geçmiyor plaza haftasonu açık değil haftaiçi 17:00 kapanıyor blg
bol bol kokoş olduğumuz günler olsun hepbirlikte

05/26/2010 07:49:00

ben de kocis'e alisverisin yerini yapıyorum. Dun gece hoplattı yine beni, gardrobum hali ne imis, ne daginikmis falan filan. Tam da uyumadan once.... Sabah bak dedim sinirlarimi zorluyorsun, gardrobun tamamini atar, yerine de yenilerini alir, kredi kartinin dibini gordururum sana dedim... "Helal olsun karicim. Biz bugunler icin para biriktirmedik mi " demez mi. Adamın düzen için yapmayacağı fedakarlık yok yani....

P.S. Biz kadınlara da yaranılmaz, herkes dağınıklığından şikayet eder; ben tertipli olmasindan....

05/26/2010 07:55:00

.

05/26/2010 07:59:00

Aman Yasemin, hiç ikiletme o zaman çık alışverişe arkadaşım...

05/26/2010 08:01:00

dogru meycanim, bir temizlik yenilik gerekiyor

05/26/2010 08:05:00

bende en ufak bir degisiklik yok!
sizi okuyorum, okuyorum, okuyorum,
dusunuyorum, dusunuyorum, dusunuyorum,
isin icinden cıkamıyorum cıkamıyorum cıkamıyorum.

05/26/2010 08:07:00

yasemincim o kocaların bazen taktiği oluyo biliyormusun sen şimdi grur yapıp alışverişede çıkmazsın ama hiçççç öle yapma al kızını ve kartı çatır çatır yap alışverişini

meycan bende merak ettim ne yaptın dün gece yorgunlukdan uyudun mu yoksa

başak valla haftasonu fotoları hemencik isteriz not veririz sölim :)

05/26/2010 08:09:00

ya benim banyoda bir dolap var. içi krem, temizleyici,makyaj malzemesi dolu. ne zaman aldım, niye aldım, niye kullanmıyom hiç bilmiyorum. hayır son kullanma tarihleri de yok bu meretlerin. kociş her seferinde laf ediyor.

05/26/2010 08:11:00

di mi gulsum, bir de sinirlenip gardrobu toplamami da bekliyor olabilir: "bak istesem yapabilirim ama yapmıyorum" hesabi...

Dedim ki "sevmiyorum toplamayi, cok istiyorsan sen yap ben yapamiyorum. "
Cevap: "Tama hayatim, ben sana yardim ederim"
Ben: "Hayir, sen yap, ben yapamayacagim..."

biz bu kart limitlerini bugunler icin sakladik degil mi, bekle beni AVM'ler geliyoruz....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...