Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/26/2010 08:14:00

akşam benim manitanın spora başlayacağı gün olacağı tuttu. ben de onu hiiç engellemedim. Gülceyi annemden aldıktan sonra doooğru çarşıya gittim. 2-3gün sonra kartın hesap kesimi olduğu için zor tuttum kendimi. Ama yine de ufak tefek kozmetik aldım :) eve geldik 20.30. yemek yap, ye, duşa gir çık oldu mu 22.30:)))
Dolap işine giremedim, amaaaa saçıma güzeeel bi fön çektim. Narçiçeğeee ojelerimi sürdüm, kremlendim, gece 23.30dan sonra da 1 bölüm lost izleyip yattım. Sabah da fulllll makyaj geldim işe..

Akşam kocacım bana diyo ki "sen bu saatten sonra saçınla ojenle ilgilienmezdin, uyurdun hayrola." dedim bundan sonra böyle :)

bu akşam tchibo'dayım, cumartesi de tatil alışverişinde. ama alışverişten önce dolabımı toparlamam lazımmmmm:)))

05/26/2010 08:17:00

basak seni bilmem de ben beni tanıyınca anlayacaksınız sinir bozucu düzeyde naturel bir tipim( dikkat edersen bakımsız- paçoz kelimelerini kullanmadım çünkü katiyen kabul etmiyorum :) belki büyüyünce süslenirim daha benim yaşım kaç diyor Nil Karaibrahimgil ben de öyle diyorum. Ama yapıp yakıştıranları taktir etmiyor muyum ediyorum   ama gaza gelmiyorum bir türlü. Hala motive olmayanlar var aranızda haberiniz olsun!!!!

05/26/2010 08:22:00

nukhetkus sana katılıyorum. ben de hiç motive olamadım. hele sıcakta makyaj bana daha eziyet geliyor. birde yanaklar da tombikleşmeye başladı artık. kociş sürekli yanağımı sıkıp, gülüyor bana:(( siz bizim yerimize de süslenip alışveriş yapın. ama çok harcamayın. bunun bir de ödemesi var ayol. daha yaz yeni başlıyor.

05/26/2010 08:29:00

ben hamileyken saç da boyatmıyordum kardan adam gibi geziyordum eminim şu anda benden bakımlısındır. karı koca arasına girilmez belki ama ben gıcık oldum şimdi beyefendiye kendine baksın hem hamileliğin her türlü cefasını kadın çeker onlar da gevrek gevrek gülerler ay sinir oldum aslında böylesine güzel güzel yemekler tatlılar yapıp yedirecen sonra da sen makas alıcan:(

05/26/2010 08:31:00

Tunam, senin şu ara motive olamaman çok normal :) Bebiş geldikten sonra motive olursun merak etme :))

05/26/2010 08:34:00

benim ki anormal de napıyım benim o kanallar kapalı hava almıyor :)

05/26/2010 08:46:00

hamilelik başlangıcında 69-70 olan kociş resmen aşere aşere 75 oldu.  onun yanaklarda sıkmılık ama ona sorsan ona çok yakışıyor:) allah için dalga geçmek için yapmıyor. hatta ben daha çok alırsın diye düşünmüştüm deyip duruyor. meycanın dediği gibi motivasyon yok bende. eee arkadaşlar süslü hallerinizle bir resim çektirip yollasanıza ayol. içimiz açılsın. neşe ya yok mu başka süslü resim. ne güzeldi valla önceki.

05/26/2010 10:47:00

ayyyy deme payibal, akşam ben gidene kadar hiçbişey kalmayacak:((((

model ve fiyat makulluğu açısından bazen david jones çantaları da çok beğenirim. Bir ara kendi mağazaları vardı ama onun dışında boynerde vardı.

05/26/2010 10:53:00

keşke söylesydiniz yaaa ben alırdım burdan size burasının pek kalabalık olacağını sanmıyorum ora nere diyeceksiniz ctıys

05/26/2010 10:58:00

bende öğlen baktım caddedeki Tshibo resmen halk pazarı modundaydıı.sinirlendim hic bir sey almadan çıktım..bayıyor beni boyle kalabalık sırf bu yüzden indirim zamanları da alışverişi sevemedim ...uff puff

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...