doğum günü...

Ynt: doğum günü...

04/04/2011 10:31:00

EVET KEŞKE PELİNCİM BENKARARVEREMEDİM DAHA 3ÜRÜNDE YÜZDE ELLİ İİNDRM YAPMIOLAR B,LDİĞİM KADARIYLA

04/04/2011 10:36:00

allah allah ürün sayısı sınırlı mı?
öyle bir not yok bir de eğitici ev alıcam işte fikrim bu şimdilik bir arıyım bakalım kaç ürün
alt açıklamasında da 100 tl diye birşey var ama onlar da pek bilmiyorlarneyin ne olduğunu:)

04/04/2011 10:36:00

ulustaki magnetcinin telefonu veya adresi var mı acaba

04/04/2011 13:10:00

merhaba öncelikle tüm kuzuların doğum günü kutlu olsun birkaç gündür giremiyorum 

bizim doğum günümüz 23 nisan cumartesi 25 30 kişilik bi ev partisi olacak
* kızımın parti kostümünü kendim yapmaya karar verdim. ilk önce tütü yapayım dedim yaptım süper oldu sonra üstünüde yapayım dedim tüllerle süsleyeyim dedim birde melek kanadı derken tam tamına prenses kostümü yapıvermişim:)) yaparken çok eğlendim umarım beğenirsiniz 
*pastası 1 şeklinde olacak üstünde kelebekler ve çiçekler olacak
*ev süslerinide yapacağım hazırlıklar tam gaz devam ediyor.....................................

04/04/2011 14:03:00

Ellerine sağlık canım.Maharetli hatun:$ Keşke benimde el becerim gelişmiş olsaydı ama nerde:))

04/05/2011 08:30:00

Ulus'taki magnetcinin telefonunu ve açık adresini aksam yazarım kızlar, kartviziti babamda kalmış. A3 ebadında bir kalıp düşünün, o kalıbın fiyatı 30 lira. İstediğiniz büyüklükte kestirebiliyorsunuz o kalıbı.

04/05/2011 08:34:00

Selen süslemelerin fotolarını istemiştin ya, bak birkaç tanesi burada:

04/05/2011 18:39:00

Süslemeleri sen yapmıştın değil mi acumacu,süper görünüyor çok beğendim ellerine sağlık...
magnetcinin detaylarını bekliyorum senden ama asıl önemli olan senin yaptırdığın elinde örneği olan var mı görüntüsünü merak ediyorum...

04/05/2011 18:45:00

magnetçi adresi: Posta Caddesı no..23 ulus Telefon..3112410
bendeki tüm örnekler ailedeki diğer kişilere sürpriz olacağı için şu anda babamda..doğumgününden önce alırsam koyarım fotoları..

evet Pelin'cim ben yaptım..yukarda gördüğün bannerı da renkli kartonlara yapıştırdım, kurdeleyle birleştirdim..asılmış halini de gösteririm.

04/05/2011 18:49:00

Çok teşekkürler canım bir arayım belki örnek gönderirler mail adresime...
Çok güzel olmuş çok beceriklisin gerçekten...
Doğumgününden sonra tüm detayları fotoğraflayıp paylaş bence sen,çünkü başka annelere de çok güzel fikirler verecektir eminim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...