doğum günü...

Ynt: doğum günü...

04/05/2011 18:20:00

Super!

04/08/2011 10:59:00

acumacu aradım canım magnetciyi tekrar teşekkürler ,senin babandan bahsetti sanıyorum bir beyfendi getirdi özel olarak yaptık dedi,bende arkadaşımdan aldım telefonunuzu dedim telefonda baya yardımcı oldu farklı farklı fotoğraflardan da yapabiliyormuş değişik magnetler, tek fotoğrafla sınırlı değil dedi üzerine yazı vs ekliyormuş ilgilenenlere de bilgi vereyim dedim...vakit bulursam Ulus'a gidip görüşücem.

04/08/2011 11:27:00

Pelin'cim süper olmuş ;)

04/08/2011 11:35:00

gerçekten güzel olmuş,lakin renkler daha sofistike,şöyle pastel tonlarda olması daha ilgi çekici olmaz mıydı?

04/17/2011 17:30:00

Herkese merhaba. Bugun tam gununda yaptik kutlamamizi. Sirtim ve boynum agriyor ama mutluyum. Sadece aileyle az kisi, evde, sade, uyku saatlerine uygun bir tercih dogruymus. Sadece 17 kişiydik, cemin 2. uykusu sirasinda caya geldi ailelerimiz. Zaten herkes geldiginde cem uyanmis oldu. Ilk yarim saat uyku sersemligi ile mizmiz yapti ama sonra alisti. Oliver (baby tv) pastasini gorunce guldu. Herkes onu alkislayinca o da alkisladi. Pastasinin tadina bakti. Yeni oyuncaklariyla oynadi, 5 yasindaki kuzenlerini kovaladi. Gidenlere bye-bye yaparak yolcu etti. Simdi cok yorgun ve uykuya direniyor, ben de sirt agrimla onun uyumasini bekliyorum. Ama ikimiz de mutluyuz :)

04/17/2011 17:33:00

hayırlı olsun Cemin ilk yası...ne güzel huysuz olmadan geçirmişsiniz... bizimde ilki dün askamda 2. yarın aksam....bende halen yorgunum küçük evimizde toplamda 45 kişi ağırlamısız :)

04/17/2011 17:56:00

doğum günümüzden bi kaç fotograf

04/18/2011 09:28:00

bizde cuma-c.tesi olmak üzere d.günü partilerimizi yaptık
ikiside çok güzel geçti,bi aksilik olmadan atlattık.
kızımda kalabalığı gördükçe coştu,çok mutlu oldu,kucaktan kucağa dolaşıp,şirinlikler yaptı,hiç huysuzluk yapmadı.dolayısıyla bende rahattım.
biz sıramızı savdık.sıra sizlerde....

04/18/2011 10:06:00

bizde cuma günü kutladık meleğimin doğum gününü.çok güzel geçti.çok güzel bir yorgunluktu.aslında onunla beraber bende 1 yaşıma girdim.kızımla beraber doğmuşum gibi geliyor.bütün bebişlerin doğum günü kutlu olsun.

04/18/2011 10:18:00

Bu da bizim doğumgünümüz :) http://ikiperimasali.blogspot.com/2011/04/dogumgunumuz.html

ne kadar güzel birşeymiş insanın bebeğinin doğumgününü için uğraşması, heyecananması, kutlaması, Allah tüm isteyenlere bu güzelliği nasip etsin :)

Tüm bebişlere nice sağlıklı mutlu yıllar..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...