doğum günü...

Ynt: doğum günü...

04/18/2011 12:23:00

Herkesin dogum gunu kutlu olsun :)) ozge, senin anlattiklarindan sonra saati degistirdim, tesekkurler :)

04/18/2011 13:19:00

Doğum gününüz kutlu olsun bebişler:) Defne harika görünüyor:$ Selencim partinizin güzel geçmesine çok sevindim ve ve diğer arkadaşlar:) Darısı başımıza.Bizde bu hafta kutlayacağız efemin doğum gününü erken olsada:) Çok heyecanlıyım ailemde gelecek memleketten.İnşallah sorunsuz atlatırız :$

04/19/2011 06:50:00

Doğum günü geçen tüm bebişlerin doğum gününü kutlarım.Nice sağlıklı,mutlu yıllar geçirsinler şansları daim olsun..

Ada kızın doğum günü partisi çok güzel geçmiş fotoğraflar çok güzel kendisi zaten maşallah yemelik çook tatlı:) 

Dilekcim bizler sona kaldık:) İnşallah sorunsuz ve keyifli geçer sizinkide.

Bizim doğum günü balonlarımız çıkmışş:) çok heyecanlıymış cidden çok güzel bir duygu :)
Doğum günümüz 21 Nisan Perşembe günü ama biz 1 mayısta kutlama yapıcaz.Mekan ile anlaştık ,pastanın modeline karar verdim 2 katlı uçuk pembe üzerinde 1 olan kedili (Cemre kedi delisi) bir pastamız olacak.Süslemeleri parti paketinden sipariş verdim.Magnet hala karar veremedim...Kıyafetini ayakkabısını aldık.Doğumgünü fotoğrafçısı ile anlaştık davetiyemizi de o hazırlayacak.Anı defteri aldım doğumgününde hatıralar yazılmak üzere.Bir arkadaşımın kardeşi Cemre'nin görüntülerinden oluşan klip hazırlayacak doğum günü kutlarken tv de o dönecek.
Eşimle biz Cemre'nin doğumgününde böyleysek evlenirken naparız diye konuşup gülüyoruz:)
sonra vermem ki onu kimseye diyor her kız babası gibi :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...