doğum günü...

Ynt: doğum günü...

01/16/2011 08:20:00

bizde varıızz :)

Utku..... 1 nisan 2010 :)  hayatımın en tatlı şakası :))

hediyeleşme fikri de bana uyar :))))

01/18/2011 12:32:00

selam kızlar benim oğluşum 6 nisan doğum.bende dışarda kutlayacağım.en büyük ama gelecek insan çok.daha rahat ederim.

01/18/2011 12:44:00

Kızlar benim ablam özel günler için pasta, kurabiye ve catering yapıyor.
Facebookta grubu var, bir bakın isterseniz.
Kaliteyi garanti ederim, gerisi zevkinize kalmış :)

http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=166138334291

01/18/2011 12:53:00

ayyyyyyyyyyyyyyyy bayıldım süper ötesi ama pasta gelemez herhalde manisadayım ben ooofffff puuuffff

01/18/2011 19:43:00

Ablam hep diyor ki bu işlerde guven cok onemli. 2 hafta sonra diş bugdai yapacagiz, kurabiye yapacak, cok mutluyum. Cem yiyemez henuz ama ben onun icin de yerim hehe :)

02/12/2011 22:22:00

Cemre'nin doğum günü 21 nisan.
Ben de henüz hazırlık yapmadım ama benimde aklımdaki konsept doğumgünü yapmak. ilk doğumgünü anlamayacak belki ama yıllar sonra fotoğraf ve videolarla yaşayacak o anları annem ve babam ne güzel kutlamışlar ilk yaşımı diyecek... hem geçen yıl o gün hepimiz yeniden doğmadık mı? :)
bizde bahçeli hoş bir mekanda ya da evimizin bahçesinde yapmayı planlıyoruz partiyi,gelen miniklere de küçük hediyeler hazırlamayı planlıyorum.
tabi buradaki hediye organizsayonuna da varım :)

02/14/2011 00:31:00

24 nisan doğumlu oğlum ...
23 nisanda doğacaktı ama ablamızın gösterisi vardı erteledik :)
ben kızımın ilk oğumgününü çengel baryapmıştım canlı müzük vb. bz çok eğlendik ama bebek uyu gün boyu ,kalaablık da çok rahatsız etti onu
oğlumun ilk doğumgününü mümkün olduğunda az kalabalıkla yapmayı düşünüyorum açıkcası ,ama doğumgünü pastasından tatsın diye pastayı pastanede değil de özel butik bir yerde yaptırmayı düşünüyorum.
gecen ay ş buğdayı yaptık 25 kişi kadar vardı ,arsım huysuzlandı

doğumgününü dışarda yaparsam da ilk tercihim odtü vişnelik olur ,hava iyi ise çimenlerde seriliriz diye düşünüyorum

hediyeleşme mevzusuna katılırım 

02/14/2011 05:12:00

Pecen kesinlikle ayni fikirdeyim. Yigenlerim de evdeki kalabaliktan korkup aglamisti. Dis bugdayinda 14 kisiydik, rahatti. Dogum gunu 25-30 kisi olursa hem eve sigmayiz hem de oglan huzursuz olur diye endiseleniyorum ama daha az da millete ayip olacak, bilemiyorum ki ne yapsam. 17 nisanda istanbul sicak da olmaz ki disarda yapalim. Bu arada cem de 24 nisan da bekleniyordu ama bekleyemedi o kadar sabirsiz oglum :)

02/14/2011 07:35:00

birkaç gündür ben de Ankara'da mekanlara bakıyorum ama pecen de haklı, diş buğdayını evde kutladık çok rahat ettik. Sadece anneanneler, babaanneler, halamız ve dayımız vardı davetli olarak..uyku saati gelince rahat rahat uyudu Rüya.
İlk yaşı için evde ve az sayıda davetliyle kutlama yapmak sanki daha uygun geliyor bana da. E-bay'de ve Etsy'de çok hoş parti setleri var. Tema seçip, oralardan alışveriş yapılabilir.
Hediyeleşmek için liste yapalım mı?
Nisan 1 ... ?
Nisan 2 ... ?
Nisan 3 ... ?

02/14/2011 08:13:00

Bir arkadasım gectiğimiz cumartesi günü Beylikdüzü Hacı Sayidte doğum günü kutladı,

mekan oldukca sakin, doğum günü için idealdi. Servşs olarak evde yaptıkları bir kaç birsey getirikleri gibi , orda dev bir hamburger ,patates kızartması , börek  sınırsız içecek ve sonrasında 1 yazan cici bir pasta ile kutladılar, kalabalığı gördükten sonra bende dısarıda kutlama kararımın ne kadar doğru oldugunu gördüm. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...