doğum günü...

Ynt: doğum günü...

03/16/2011 08:45:00

melissaa, fotoğrafı ben unutmuştum, iyi ki hatırlattın! ben de bunun için birini organize edeceğim, ya bu işlerden anlayan bir arkadaş ya da profesyonel biri...

03/17/2011 10:01:00

Annemler gelirse doğum gününe arkadaşlarımı ve komşularımı da davet edeceğimi yazmıştım arkadaşlar.Bikaç haftaya kesinleşicek.Bende kalıcı olması için gelen misafirlerimiz için üzerinde efenin resminin olduğu magnetler hazırlatıp dağıtacağım.Maaliyeti çok az ve kalıcı birşey.Tavsiye ederim.:$

Diş buğdayı içinde şekerli magnetler hazırlatmıştım ama rahatsızlığımdan dolayı diş buğdayını da yapamadık maalesef.Yazın memlekette anneannesi büyük bir organizasyon yapacak bununla ilgili:) Şekerlerimizde o gün için saklıyoruz hala:)

03/17/2011 14:42:00

1. yas gununde cocugun bir sey anladigi yok, siz kendiniz icin kutluyorsunuz, cocuk yerine kendi isteklerinizi dikkate alin, fotograf cok onemli gercekten, biz guya etrafta bir suru iyi fotograf ceken insan ve iyi makinalar olmasina ragmen bir tane duzgun fotomuz yok Tuna'nin ilk dogumgununden..
kalabalik olacaksaniz kesinlikle evde olmayin, sadece telas oluyor.. biz disarida kutlamistik, acaip rahat etmistik, bize ozel olabilecek bahceli bir mekan ayarlamistik, acik bufe yiyecek icecek.. hesapli da olmustu :)
bebek icin onun yiyebilecegi kek, kurabiye vb olursa fena olmuyor... degilse de cok onemli degil, zaten mamasi kakasi uykusu derken o kalabalikta cocuk da birsey anlamiyor...

kolay gele hepimize :)

03/17/2011 20:18:00

melissaa  site burası.Bir arkadaşım tavsiye etti banada.Fiyatlarıda çok uygun geldi bana.
 http://www.fotomagnet.net/?,2,108/&ListeSira=1&gstr1=2

03/17/2011 21:31:00

facebook tada magnet yapan birkaç kişi var
isteğinize göre düzenliyorlar siz seçiyorsunuz
ben yaptırmadım henüz ama epeyce inceledim yapılanları
bir bakın istersnzi

03/18/2011 09:01:00

Hemen bakıyorum canım tşkler.

03/19/2011 13:40:00

merhaba hanımlar iki haftadır buraya yazmaya çalışıyorum.benim meleğimde nisan 15 te 1 yaşına giriyor.çok heyecanlıyım.2 aydır plan yapıp duruyorum.çok güzel bişey olsun istiyorum.Rabbim bebişlerimizi bize bağışlasın.

03/21/2011 07:40:00

evde kutlayacak arkadaşlar, menülerimiz paylaşalım mı? ben hala kararsızım..

03/21/2011 08:01:00

ben dısarıdan ( tatbaktan düşünüyorum ) börek sipariş edicem, annem kanepe hazırlıyacak, teyzem zeytinyaglı yaprak sarıcam, ben sigara böreği ya da paçanga, kısır, patates salatası, ve hazır bir kaç sey daha ( metrodan hazır aldığım : patlıcan salatası, közlenmiş biber, domates içine peynir dolgusu, deniz börülcesi salatası ). tabiki pasta...

ev süslemesi için birseyler aldınız mı ? alan varsa nereden aldı ?

03/21/2011 08:08:00

ev süslemelerini ben kendim yaptım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...