doğum günü...

Ynt: doğum günü...

03/30/2011 13:22:00

link tekini mi aldın?süpermiş bayıldımm

03/30/2011 13:25:00

çok ciciymiş, kızım olsa ben de alırdım:)

03/30/2011 13:35:00

Nupe linktekini daha ucuza başka bir satıcıda buldum..bir sürü de renk alternatifi vardı ilgilenirsen satıcının linki: http://www.etsy.com/shop/TheGirlyTutu?ref=pr_faveshops

03/30/2011 18:58:00

nupe.. çok sağol canım ama 2 çocukla pek hamaratlık kalmadı be güzelim.. oysa ben doğuma 2 gün kala cam kapı ,koltuk silmiş insanım.. şimdi nerdee.. 2 günde 3 cam ancak silebildim utku paşayla :))

acumacu.. çok sevindim canım.. süper görünüyo.. çok yakışıcaktır eminim.. vallahi bayıldıııımmm :)

04/03/2011 13:00:00

Biz doğum günümüzü 4-5 gün önce kutlayacağız:) Kardeşimin 23 Nisan tatilinden yararlanıp annemler 2 günlüğüne buraya gelecekler.Kesinleşti bir aksilik çıkmazsa inşallah.Çok mutluyum:)) Menümüzde hazır.

Efe'nin resminin olduğu bir pasta.
Mercimekli köfte.
Sarma.
Kuru pasta(tatlı-tuzlu).
Elmalı kurabiye ya da poğaça.

Birkaç komşumuda davet etmeyi düşünüyorum.Toplamda 25 kişiyi geçmeyecek.Rahatsızlığım dolayısıyla kendimi yormamam gerekiyor biliyorsunuz.O güzelim günün sonunda gözlerimi hastahanede açmak istemiyorum:S Tek sorun öğleden sonramı akşam mı yapıcaz partiyi.Hala kararsızım bu konuda.:o
Daha bahar temizliği yapmam lazım ayın 20sine kadar.:S Şimdiden çok heyecanlıyım.:$

04/03/2011 13:03:00

Unutmadan oğlumun doğum gününde de(asıl dg tarihinde-27 Nisan) küçük bir pastayla eşimle beraber tekrar kendi aramızda küçük bir kutlama yapacağız:$

04/03/2011 15:57:00

benimde memleketten annemle kızkardeşim gelecek.aile arasında yaklaşık 15-20 kişi olaacağız.heyecanla ayın 15 ini bekliyorum.(gerçi benim ailemden 2 kişi)bende ne yapacağımı kafamda tasarladım.

hatıra olsun diye bastıracağım davetiyeden doğum günü pastasının üzerine resimli pasta
kayınvalidemin yapacağı kıymalı poğaca
annemin yapacağı nefis mercimekli köfte
börek
havuçlu toplar
makarna salatası

yeter daha fazla bişey yapamayacağım.sarma yapmak istiyorum ama bakalım artık.yarın kızıma ve bana kıyafet bakmaya gideceğim.davetiyeyide yaptıracam.davetiye için burdan kopya çektim.önceki sayfalarda bir arkadaşın fikri çok hoşuma gitti.

phaloe geçmiş olsun.umarım önemli değildir rahatsızlığın.kendine dikkat et.dediğin gibi aslında o gün herşey güzel olsun diye fazlasıyla yorulup resimlerde çirkin çıkmaya gerek yok:))

04/03/2011 17:01:00

Akşam mı öğleden sonra mı olacak partiniz?

Tşk ederim.Önemsiz bişey değil ama ben ciddiye almıyorum artık:))) Fotolardada güzel çıkıcam söz:))Sonra burda paylaşırım:$
İnşallah güzel geçer doğum gününüz:$

04/03/2011 17:47:00

Ozge tekrar kutlu ve gecmis olsun. Ben hatira hediye ne yapsam onu dusunuyorum. Bir de tabi ne giyecegiz?!

04/03/2011 20:31:00

dilekcim dedemiz akşam işten geldiği için akşam yapacaZ kız coştu kucağımda bu gecede uyku yok anlaşılan

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...