doğum günü...

Ynt: doğum günü...

04/03/2011 20:32:00

9

-ğügğşg mmmww32
  m  vs,
ics nmjkı09.ğp
xc3x

04/03/2011 20:41:00

yuardakileri zeyno yazdı.yaramazlığı üstünde.gözünde bir damla uyku yok.

04/04/2011 05:03:00

Çok güzel bir doğum günü geçirmişsiniz özgecim.Menünüzde çok kalabalıkmış:)
Kuzeyinde uykusuzluk ve o kadar kalabalıktı huysuz olması normal:$ Efeye kravatlı bir gömlek aldım ben lcw den.Altınada lacivert pantolon.Bende rahat bişeyler giyicem o gün.Ne de olsa servis bana kalacak:) Üzerime siyah bir bluz almıştım.Altımada kot giyerim.Ya da siyah bir elbisem var rahat.Onu giyerim.Bizimki böyle:)

Efeye palyaço kostümü alıcakmış anneannesi.Satenmiş.Bende komik ve abartılı olur dedim:) Sizce de öyle olmaz mı:o  Öyle dediğimede üzüldüm.Annem heves etmiş yazık.İlk yarım saat onu giysin sonra değiştiririz demişti.Bende alma dedim.Ayıp oldu sanırım:o

04/04/2011 06:30:00

Özgecim, hayırlı ugurlu olsun  yeni yasşı..

bvende bu hafta sonu Eminonune gittim alısveriş parti hazırlıkları yapmak için. Hatıra hesiyesi olarak  magnet aldım hazır, kız ve erkek modelinde elleri kolları ipli her birinin ucunda da mıknatıs var cok begenerek aldım, aksama fotograflarını koyucam. 

bir sürü balon aldım, evi süslemek için birakç birsey aldım.

kendime de İpekyol'un outletinden siyah saten-şifon bir elbise aldım... Ada'ya henüz karar veremedim şu TUTU lar aklımda halen ve de bir elbise gördüm bebek magazasında onun arasında gidip geliyorum ama ne pasta ne de mekan görüşmedim. halen arkadaslara ve aileye ayrı ayrı evde kutlama planındayım. 

menüde kesinleşmedi....bu hafta içinde hepsi netlesmiş olur...

04/04/2011 07:48:00

* Rüya'nın fotolarından yaptırdığımız magnetler hazır,
* Misafirlere hediye edeceğim lavanta dolu-kenarları dantelli- üstlerini ellerimle süslediğim kavanozlar hazır,
* Evi süslemek için hazırladığım rengarenk kraponlar- kartonlar ve MUTLU YILLAR yazısı hazır,
* Pastanın şekline karar verdim, bu hafta pastaneyle görüşüyorum,
* Rüya için Etsy'den sipariş ettiğim tütü kargolanmış, dua edin yetişsin :) - ayakkabıları hazır,
* Ben kot ve rahat bir üst giyerim (malum koşturmaca, kalabalık filan) ( ha o gün bi fön çektiririm o ayrı :) )
* Menümüz netleşmedi, anneme güveniyorum bu konuda :P

heeeeer bir şeyin fotoğrafını doğumgününden sonra yüklerim ;)

04/04/2011 08:44:00

Dilekcim bence abartı olmaz pasta üflerken giydirebilirsin gayet hoş ve sempatik olur,keşke kırmasaydın anneni özenmiş alsın bence giydirirsin kısa bir süre sonra diğer takımını giyer yine kuzucuk...

Acumacu harikasın herşey hazır neredeyse senden ayrıca fotoları bekliyorum tütünüzü çok merak ediyorum inşallahh çok çabuk ulaşır elinize bir aksilik olmaz umarım...Magnet Ankara'da mı nerede yaptırdın?

Biz haftasonu kıyafet ve ayakkabı aldık.Elbisesi ekru renk tüllü süslü birşey almadım daha sonrada giyebileceği birşey aldık yakasında minik detayları var elbiseye renk katan, şık bir elbise oldu giydirdik çok yakıştı minnoşuma,ayakkabısını aldık.
Mekan bugün netleşiyor,süslemelerin siparişini vericem,fotoğrafçıyla anlaştım.Magnet yaptırma planım var ama magnet yapan bir yer bulamıyorum bir fikir verirseniz çok sevinirim...Davetiyemiz hazırlanıyor...Ben sanıyorum elbise giyicem abartı bişey değil tabi spor-klasik arası,ya da kot üstüne şık bir üst olabilir...menümüz:tatlı tuzlu ikramlıklar,kanepeler,ekler,su böreği,kısır,patates salatası,makarna salatası,sigara böreği,hindistan cevizli toplar,pasta ve içecekler...şimdilik böyle:)

04/04/2011 08:55:00

Pelin'cim Ankara'da Ulus'ta hallettik magnet işini. Sen hala Ankara'da mısın? detay gönderirim istersen?

04/04/2011 09:00:00

magnet için adres alabilir miyim
ne kadara mal oluyor
ben de netten birileriyle görüştüm ama

04/04/2011 09:01:00

Evet canım biz bir süre buradayız eşimin işinden dolayı, doğum gününü de burada yapacağız .Magnet detaylarını gönderebilirsen çok sevinirim..çok teşekkürler...

04/04/2011 09:02:00

bizim doğumgünümüz 24 nisanda olucak
tam doğduğu gün
eve sığamadaık parti evinde yapılacak
pasta ve slyat show onlardan
ben de ikramlıkları yapacağım
henüz menüye karar vermedim ;tecrübeleriniz paylaşırsanız sevinirim
oğlana biri smokin biri takım elbise olmak üzere 2 takım aldık doğumgünü için
ben de magnet vermek istiyorum hediye olarak
ilk çocuklarda ki heyecan 2. de olmuyor sanki ...
hala havaya giremedim şurda 2 hafta kaldı oysaki

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...