Vucut temizliği ve saç temizliğine bitkisel çözümler

<12>

Ynt: Vucut temizliği ve saç temizliğine bitkisel çözümler

01/05/2012 13:32:00

diş temizlgi içn misvak  kullnmk  ben ce 1 numara formul yada ballı fırcalmak sirkeli suyla durulnmak

01/10/2012 09:35:00

bende dün saçlarımı zeytinyağlı sabun sonrası sirke ile yıkadım. Hiç koku olmadı . Bu olayı anneme söylediğimde biz eskiden saçlkarımız kepeklenince sirke ile yıkardık aynı zamanda parlardı dedi. Eve 6 şişe sirke aldım herşeye kullanılıyor

01/10/2012 12:16:00

http://dunyayikurtarankadinlar.blogspot.com/2012/01/sampuansz-yasanr-m.html

Hanımlar bunu mutlaka okumanızı öneririm.Kendim zaten aylardır uyguluyorum bu şekilde. sizlerle de paylaşmak istedim.
Çokça yayalım ki bilmeyen duymayan kalmasın istedim :))

01/10/2012 12:29:00

koltuk altına karbonat olayını anlamadım??yapan var mı??*

01/10/2012 12:29:00

koltuk altına karbonat olayını anlamadım??yapan var mı??*

01/10/2012 12:39:00

bende çok merak ettim deodorant yerine karbonat olayını. :)) terleyince köpürme olmuyodur dimi :P şaka bir yana bu zamana kadar sirkeyi sadece turşularda kullanırdım ben. tadını sevmediğim iiçin salatalara bile koymazdım. ama şu saatten sonra evimin baş tacı olucak gibi. Marketlerdeki cam şişelerde satılanlar ekonomik olmaz sanırım dimi. şöyle 5 lt likler falan daha uygun olur gibi geldi bana. birde en kısa zamanda saçlarımı karbonat lı suyla yıkamayı deniycem. benim saçlarım kuru. anlayamadığım karbonatmı kullanayım yoksa sirkemi. yada ikisini birden mi. lütfiyecim sen bi yol göster bana. sirke yi saç kremi niyetine mi kullanacağız. 

01/10/2012 16:23:00

Deodorant kullanmadığım için olsa gerke koltuk altına karbonat denemedim henüz.Ama yaz aylarında deniycem kesin.Sanırım yüze sürülen allık gibi sürülebilir koltuk altına.Sadece bir tahmin.Köpüreceğini sanmıyorum :)) 

Ben sirkesiz salataya salata demem.Şimdi evimin her köşesinde sirke şişeleri kol geziyo :) Görenler dönüp bi daha bakma gereği duyuyor hatta.Anlatıyorum kimse inanamıyo,çamaşıra bulaşığa nasıl kullanırsın,kafayı mı sıyırdın gibisinden :))
Ben nerde ekonomik boy uygun fiyatlı elma sirkesi bulsam hemen alıyorum şimdi :) evin her yeri sirke şişeleri :)
Kabonat bakım amaçlı önerilmiş sanırım.ıslak saçlara masaj yaparak uyguluyorum deniyo çünkü.Miktar verilmemiş çünkü saç tipine göre kendinize en uygun doğru miktarı bulmalısınız deniyo.
Sirke ise sabunla sertleşen saçın yumuşacık olmasını sağlıyor.Ben bu şekilde yıkıyorum aylardır gerçekten inanamıyo insan başta ama deneyince anlıyorsun.Koku falan eser kalmıyo duruladıktan sonra...Evet canım seninde dediğin gibi sirke saç kremi yerine kullanılıyo,kremden kat kat daha güzel yumuşatıyo hemde..
Ben ilk fırsatta karbonatı deniycem zayıf kuru saçlarım için :) eminim faydasını göreceğim

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tecrübe-Bilgi Paylaşımı_Doğal Temizlik Doğal Yaşama Merhaba

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...