emekleme, dönme...

04/05/2010 08:48:00

Arkadaşlar kızım Duru 8,5 aylık. Ama ne dönüyor ne emekliyor:(( aslında çok hareketli bi bebiş. 5 aylıktan beri desteksiz oturuyor koltuktan tutturduğumda ayakta kalabiliyor. Ama hala emekleme yada dönme adına hiçbir faaliyet yok. babasıyla ne zaman yüzüstü yatırsak feryat figan ağlıyor. sizin bebişler nasıl?

Ynt: emekleme, dönme...

04/05/2010 09:38:00

ekin de ayni durumda...tay tay yapiyor, bizimle beraber 1-2 adim atiyor ama emekleme kismina gelince tembellik yapiyor....

04/07/2010 07:09:00

benimkide aynı 8 ay bitti ama bırak emeklemeyi sağından soluna dönmüyor. dönmek içinde bir çaba sarf etmiyor zaten. tembel biraz. babası 2 yaşında yürümüş galiba ona çekti benim oğlum. yaşında yürüyecek diye bi beklentim yok şu anda.

04/07/2010 07:50:00

Ekin dun Iclal Teyzesinin yardimiyla butun evi turlamis:)) Kucaga aldiklarinda da "beni yere indirin yuruyecegim" diye basmis yaygarayi (biz oyle yorumluyoruz yani...) Bazi bebekler emeklemeden yürürmüş, belki Duru da oyle olacaktir.

04/09/2010 07:53:00

Evet ben de duyuyorum bazı bebeklerin emeklemeden dönmeden yürüdüğünü. Duru elinden tuttuğumuzda gayet güzel yürüyor (genelde geri geri gidiyor tabi:)) ama hemen sıkılıp oturuyor. Ben 1 yaşında yürümüşüm babası da öyle. Bakalım kızımız ne zaman kendi özgürlüğünü ilan edecek:))) cvplar için çok teşekkürler...

05/04/2010 08:47:00

Melis 6. ayından beri emekliyor. 8. aya kadar daha sakin sakin takılırken 2 aydır poposuna energiser pil takılmış modunda evi talan ediyor...
Ama yürümeye gelince, pat popo yere düşüyor :))) Henüz ona cesaret edemedi..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2009 temmuz bebekleri....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...