bunaldım :(

Ynt: bunaldım :(

02/18/2012 15:34:00

eevet daha onceden calısıyordu ama sureklı gec kaldıgı ıcın patronuyla tartıstı ve cıktı ısten.uykusu cok kıymetlı..dukkanı actıgı zamanlarda bıle 10dan 11 den önce yataktan kalkmazdı..zaten kavga sebebimizde hep buydu..ben sorumsuzsun dedıkce uste cıkar..hep o haklı..ona sorarsan zorluk cekınce kaçıyorum sanıyo benım derdım zorluk değil elbette olucak ama çaba göstermemesi sorun..

02/18/2012 15:44:00

valla bravo kayınvalidene. oğlunu biliyo uyarmış seni. ama dinlemeyiz tabii hiç. =) göremeyiz de aslında. nerde daha rahat ve mutlu olursun onu düşün ona göre karar ver bence. kocanın evinde kalacaksan ona göre bi iş bulsan. yani adam madem sorumsuz uyanmıyo filan ona göre bi iş. ne biliyim gece klubu olur, internetten iş olur, gece vardiyası olan bi iş olur filan. 

02/18/2012 16:54:00

Ben olsam bebegima anane veya babanesine birakip işe girerdim.

02/18/2012 16:55:00

babannesi ve ananesi uzakta maalesef baba tarafıyla evlendıgımızden berı görüşmüyoruz annemlerde artık görüşmek istemıyorlar..

02/18/2012 17:19:00

aslında ailelerin sahip çıkması lazım ne olursa olsun ama ne dicen herkes kendini düşünüyor maalesef. çocuğun az daha büyük olsa çalış çocuğada kocan baksın derdim ama daha baya küçük :(

02/18/2012 19:42:00

evet çok küçük:(  neyse hepinize teşekkür ederim çözüm bulmak çok zor ama paylaşmak rahatlattı beni biraz olsun..

02/18/2012 19:57:00

konuyu baştan beri okudum canım. ama yazacak bişey bulamadığım için beklemede kaldım.sen söyleyince kardeşinin olayını da hatırladım. dediğin gibi yardımcı olunması zor bir durum. her ne kadar buradan tavsiyelerde bulunsakta bunların ne kadarı hayata geçer ne kadarı geçmez bunu senin kararların ve zaman gösterir. birde bazı konularda kesin konuşup gaz vermemek lazım olumsuz sonuçlar yaratmamak adına. çok şükür ki arkadaşlarımızın hepsi mantıklı şeyler yazdılar. Ama en azından buradan dertleşiyoruz dertler azalmıyor belki ama üzerimizdeki psikolojik yükü azalıyor. yapabileceğimiz bir şey olursa da seve seve yardımcı oluruz. güzel kızının hatrına sabırlar ve kolayıklar diliyorum canım :) 

02/18/2012 21:07:00

ah arkadaşım inan seni anlıyorum.Allaha dua ediyorum sen ve bebeğin için.ama her karanlığın sonunda bir aydınlık var.hayat hep böyle olumsuz gitmiyor.boşan demek kolay ama bir de sana sormak lazım.insan emeğine kıyamıyor ne yapacağını bilemiyor bebeğini düşünüyor hayat çok zor hele anne olunca.sen dişini sık bence biraz.çok zor ama şu an yapılacak birşey yok.bir yandan da kendini ve bebeğini geçindirecek bir iş bak.o esnada kızın biraz büyüsün.en mantıklısı bebeğe anneannenin bakması.ne yap yap yalvar yakar annenlerle aranı düzelt.genceciksin daha.borcu senin kapatacağını sadece onlardan azıcık anlayış istediğini söyle.ama evli olduğun sürece zor.eşinden gerekirse vazgeçeceksin başka çare yok.sanırım tembel karakterli biri.ileride bir ışık görüyor musun?düzelme şansı var mı.eğer umutsuzum diyorsan önüne bak.yardıma ihtiyacın olursa maddi manevi çok kişi destek olur.bu geçici bir çözüm ama bir müddet idare edersin.bir hesap numarası yollarsan burdan destek toplarız.en azından gizlice hayatına yön verme aşamasında destek olur sana

02/18/2012 21:23:00

eşimi ben çoktan gözden çıkardım artık nasıl boşanırım hayatıma nasıl devam ederim i düşünüyorum..ama annemler sahıp cıkmadıgı için imkansız gibi gözüküyo..zaten annemlerede güvenemıyorum kardesımın basına gelenlerden sonra..kendı kızını elınınn  tersıyle ıtenler torunlarına neden ve nasıl bakarlarkı? maddı yardımdan cok manevi yardıma ıhtıyacım var su an:( elim kolum baglı esimin düzelmesini bekliyorum..şimdide tutturmus dukkanı devredıcekmıs ıstanbula tasınıcakmısız..ikimizde calısırmısız öyküyede eşimin teyzesi bakarmıs..ben nasıl güvenip sehır değiştiricem ya.su an istedıgım tek sey dukkkanın devredılıp elımıze gececek parayla borcların kapanaması..zaten 10 bın cıvarı bıle cok zor gıdecek..borcları kapatınca ele bısey kalmıcak ama en azından bankalara v.s borcum olmayacak.sonra bı sekılde esımden ayrılmanın yolunu bulmaya calısısam..elimden baska bısey gelmicek:(

02/18/2012 21:50:00

haklısın.en azından şu borçlar kapansın bari o yönünü düşünme.güçlü ol çaren yok bebeğin var.yapabilirsin.inan ben de anlattıklarının versiyonunu yaşıyorum.direniyorum dua ediyorum mecburum.zamana bıraktım.bir kapı açılır bir kapı kapanırken.yapacaksın güzel olacak emin ol

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...