bunaldım :(

<1234>

Ynt: bunaldım :(

02/22/2012 08:21:00

yani anneniz zamanında size kredi çektiyse eminimki tüm kalbiyle size yardımcı olmaktı niyeti zaten damadının ne kişilikte olduğu bilir bir kaynana ve anneniz eşinizin krediyi ödeyemiyeceğini göze alarak çekmiş çünkü nedurumda olduğunuzu biliyor bilmese bile sonuçta size yardım etmek istemese kendi kirada oturduğu halde ödemeseler nasıl geçinirim diye düşünmeden size yardımcı olmuşşş.ödemediniz diyedede bu fedakarlığı yapan bir anne en azından kızına sırtını dönmez.

02/22/2012 08:34:00

belki sadece krediyi ödemediler diye sırt çevirmemiştir.her şey birikmiştir artık üst üste gelmiştir... belki kızına da kırılmıştır biraz . . .tek sorun kredi olamaz bence. ama annedir yüreği fazla dayanamaz :) biraz ajitasyon belki biraz gözyaşı :( anneler affeder her zaman :) 

02/22/2012 08:59:00

bu minik hangi mamayı yiyor. acaba bir yardımımız olurmu?

02/22/2012 17:51:00

merak ettıgınız ıcın yazıyorum ust katımızda öğrenciler kalıyor onların ınternetını kullanıyoruz esım rica etmişti ısı bılgısayar tamırı oldugu ıcın ..dükkanımız cep telefonu ve bılgısayar tamırı uzerıne..benım yapabılecegım bır ıs degıl maalesef..esım kafasına koydı devredıcem dıyor zaten 2 aydr acnıyor dukkanı musterının ayagıda kesıldı..yanı sorun esımın dukkanı gozden cıkarması..annemı aradım telefonu acar acmaz noldu bu aykuı taksıdıdemı gecıkrtırceksın ondanmı arıyosun dedı..durumu anlattım kredı cektırırken yalvar yakar ıstedı odıcez dedın ben sıze guvendım odeyın borcumun hepsını dukkanı satıp gozumede gozukmeyın dedi dınlemedı bıle..canı saolsun cok bıseey beklemıyordum zaten.ya allah askına sız 16 yasındakı evden kaçan kızınızı hamıle dıye nıkahsız yasamasına goz yumarmısınız?benım annem kardesıme bunu yaptı:( o yuzden ben kızımın oyle boyle bır ortamda buyumesınıde ıstemıyorum:( tek sorun para aslında gozlerını okadar para hırsıı burumuskı babamın bayramda kızıma verdıgı harclıgı bıle elektrık faturamı odıcem ben sana sonra verırım dıye gerı ıstedı..babam hasta uzulmesın dıye konusunu bıle acmadım..ama sımdı babam bıle dusman oldu bana..bu ılk degıl bızım aramızda paranın hep kavgası olmustur aıle ıcınde borc olurmu ben babamdan annemden borc almısımdır daha evlenmeden ufacık bı cocukken..hep calıstım kendım kazandım orrtaokul bıttıgı sene calısmaya basladım lisedeyken haftasonları calıstım haffta ıcı okuldan sonra ilkokul ogrencılerıne ıngılızce dersı verıp okul harclıgımı cıkardım hiç dokunmadı bana kendımle hep gurur duydum..ama annemın bana busekılde davranması artık agır gelıyo bana:(esımle konustum sennın bıseyler yapmaya nıyetın yok ben yarın acaba mama bez alabılcekmıyız dıye dusunmek ıstemıyorum dedım..evde bı yazı hazırladım cıktısını alması ıcın esıme verdım yıne ıngılızce dersı vermek ıstıyorum ilkogretım veya lıse ogrencılerıne..en azından kızımın masrafı cıkar gelende eve gelır dıye dusunuyorum..elımden bskada bısey gelmıyor..sunuda eklemek ıstıyorum yardım ısteme amaclı degıldı yazım sadece dertlesmek ıstedıgım ıcın yazdım..kımseden bır beklentım yok..sordugunuz için soyluyorum kızım bebelac 1 yıyor..

02/22/2012 21:07:00

ismim gizem..elbette herkesin dar zamanları olur..ben yokluktan gocunmuyorum  yanlış anlamayın lütfen..eşimin çalışmak istemeyısınden çaba göstermemesinden yakınıyorum..ne güzel sizde para kazanacak bir yol bulmuşsunuz..bende ders vermeyı dusunuyorum bır oncekı sayfada yazdım zaten..elim kolum bağlı oturmuyorum yani..eşim düzelsin diye bekledim ben bişeyler yaparsam nasıl olsa bu kadın bıseyler yapıyor ben yapmasamda olur demesın dıye beklmedım.ama bısey değişmedi..en azından kızımın masraflarını belkı karsılayabılırım ders verıcek ogrencı bulursam..

02/23/2012 09:25:00

ardaazra canım  örgülerini burada da paylaşabilirsin.el emeği diye bölümümüz var. orada paylaşım yapabilirsin. yaptırmak isteyen arkadaşlarımız da çıkabilir buradan. 

02/23/2012 10:21:00

saolun tesekkur ederım..yanlıs anlamadımmerak etmeyin..

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...