çuval bavul :)

03/10/2011 09:03:00

anneannem felçliydi kışları bizde kalır yazları kayseride ... okul kapanır kapanmaz hemen cuma akşamı kayseriye gidilir açılacağı zaman gelinirdi... her yıl tatilimiz buydu bizim taaa anneanem vefat edene kadar
yine bir yaz kayseriden dönüyoruz ama bir sürü de yükümüz var kapının önü dolmuş yani çuval çuval erzak vs. bütün arkadaşlarım bana sarılıyor sinemm hosg. diye
bavulumuz yokmuydu acaba onu hatırlamıyorum ama cuvalın bırınde benım ayakkabalarım var dısarıdan gozukuyor arkadasımın bırı aaaaaa sinemm kıyafetlerınızı cuvalın ıcındemı tasıyorsunuz demez mı :) offf bittiğim yerin dibine girdiğim an olmuştu öyle utanmış öyle utanmıştım ki anlatamam size ne diyeceğimi bilememiştim dün gibi hatırlıyorum yooo öyle şey olur mu zeynep onlar başka şeyler demiştim ....bıyık altından bana gülmüştü :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocukken utandıklarımız,sıkıldıklarımız,hoşlanmadıklarımız..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...