Gaziemir'de Oturan Var mı? ;)

<12>

Ynt: Gaziemir'de Oturan Var mı? ;)

07/08/2011 09:30:00

Ben de Gaziemire taşınalı 3 ay olduğu için her yerini bilmiyorum henüz.Etiler caddesi gördüm sanırım ama tam olarak bilemiyorum yine de.Belediyeyi biliyor musun?

07/08/2011 09:33:00

bizim ev metro yakınlarında diyebliriz birde kreşi sormuşsunuz aslan kralı düşünüyoruz malesef rotanın kayıtlarına yetişemdik ya sizin prenses ?

07/08/2011 09:39:00

Hımm anladım..aslan kralı biliyorum,kahve diyarının orada ya da Altay tesislerinin orada da diyebiliriz.Ben de düşünmüştüm ama yürüme mesafesi olarak uzak bize.Bir de diğer konuyu da yazdım.Ben 4 yaşından önce tam gün vermeyi düşünmüyorum.ben şimdilik eve yakın olan,haftanın 3 günü yarımşar gün birlikte gidip gelebileceğimiz,alışma sürecini onu ağlatmadan,üzmeden geçirebileceğimiz bir kreş arıyorum.ama seneye tamamen alıştığında rota kolejinin kreşini ben de düşünüyorum.Bu sene bize rota hem yaştan hem bezden dolayı zaten olmazdı

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...