iştahsız

<12>

Ynt: iştahsız

08/09/2011 09:56:00

bence doktorunuza sormadan kullanmayın ken kan tahlili de yapılması gerekir dozunun belirlenmesi açısından.benim oğlum da çok iştahsız şuan 8,5 kg boyu 77 cm.dün çocuk gastroentoloğuna götürdüm gelişimi kiloyla değil boy uzamasıyla değerlendirdiğini söyledi.sizin çocuğunuz boyu uzayıp kilo almayanlardan dedi ve üstelik çocuk çok hareketliyse zaten aldığı kiloyu yaktığını söyledi.bu iyi bir durummuş üzülmeyin iştahsız oldukları için benim oğlum 5 saat arayla besleniyor.çok hareketli bir bebek bir an durmuyor.ben canımı sıkmıyorum bu duruma aç kalınca yiyor çünkü.kiloya heveslenmeyin siz nasılsanız çocuk da öyle olacaktır inanın buna.benim eşim uzun boylu ve çok zayıf bir adam ben de zayıfım çocuğumun kilolu olmasını bekleyemem.tabiki anne yüreği her gıdadan alsın çocuğumuz iyi beslensin istiyoruz ve iştahlı bebeklere hayranlıkla bakıyoruz.hatta belki bazen acaba ben de mi sorun var diye düşünüyoruz belki yaptığım yemeği beğenmiyor vs..gibi ndenler arıyoruz ama bizle alakası yok bence kabul edelim çocuklarımız yemeyi sevmiyor zorlamayacağız ve herşeyden önce sabırlı olacağız.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...