Yakisikli zibidi Arda'nin dogumgunu

Ynt: Yakisikli zibidi Arda'nin dogumgunu

11/03/2011 07:10:00

Burçak'ımın birtanesi...can kuzu!
Güzel gözlüm...aşkımmmmmm!!!
Sağlıklı,mutlu ,neşe dolu nice yaşlar dilerim...iyiki tanıdım anacuğunuda seni kucaklayabildim.
Seviyorum sizi !!

Burçak'm deli kadınım...Bursa'nın gülü, göğsünüm sosyetesi:)
Anneliğinin yeni yaşını kutlar seni mıncık mıncık mıncıklarım:)
Öpüyorum ikinizide!

Doğum günün kutlu olsun Ardacım.
Burçak hayatındaki en güzel ikinci senen de bitti, daha nicelerini görmen dileğiyle, öpüyorum sizi

Anne yönünden şanslı bebelerden biri, güzel gözlü oğlum; güzel yaşların olsun, sağlık, mutluluk, şans hep yanında olsun.

11/03/2011 07:13:00

iyi ki doğdun Arda!

11/03/2011 07:15:00

oy oy oyyy dogum gunun kutlu olsun güzel gozlu yakısıklı oglum benım...

burcakım can arkadaşım tebrik ederim nice senelere sağlıkla,mutlulukla inşallah

cok opuyorum sızı

11/03/2011 07:18:00

Yakışıklı kuzu doğum günün kutlu olsun daha nice mutlu,huzurlu ve uzuuuuun seneler gör

inşallahhhhhh

11/03/2011 07:18:00

Küçücük kuzucuğum daha nice yaşlarını görelim inşallah yakışıklı oğluşum, , allah o koca yürekli güzel ananla babanla dahaa nice mutlu yıllar göstersin inşallah sana, doğum günün kutlu mutlu olsun

11/03/2011 07:26:00

Tatlı, güleç kuzu, doğumgünün kutlu olsun. Burçak, nice güzel seneleriniz olsun inşallah birlikte. 

11/03/2011 07:28:00

aa ben de kim bu zibidi diyorum yaa:)) doğum günün kutlu olsun Arda'cığım, siz minikler sayesinde tanışıyoruz biz anneler...bu sanal tanışıklık inşallah birgün gerçeğe dönüşecek;) nice mutlu yaşların olsun, kocaman kocaman öptümm!!

11/03/2011 07:31:00

Burçak sağlıkla ve neşeyle geçecek güzel bir ömür diliyorum yavruna ve ailenize...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...