Yakisikli zibidi Arda'nin dogumgunu

Ynt: Yakisikli zibidi Arda'nin dogumgunu

11/03/2011 07:37:00

İlk gözağrım oğluşumun adaşı, güzel gözlü Arda'cım doğumgünün kutlu olsun, nice mutlu, sağlıklı yılların olsun.

Burçak, kuzucuğunla uzun ömürler dilerim, anneliğinin 2. yılı kutlu olsun.

11/03/2011 07:38:00

Güzel annesinin tatlı oğlu, iyi ki doğdun! Mutlu, upuzun, sağlıklı bir ömrün olsun.

11/03/2011 07:41:00

Doğum günün kutlu olsun Arda kuş. Nice güzel yılların olsun tüm sevdiklerinle birlikte..

11/03/2011 07:45:00

yakışıklı tontik arda kuzusu, yeni yaşın kutlu olsun, nice güzel mutlu sağlıklı senelereeee...

11/03/2011 07:46:00

ardaaaa, çok yakışıklısın be yavrum, ilerde tüm kızlar peşinde koşacak. 2 yaş bunun için ilk büyük adım :) doğum günün kutlu olsun

11/03/2011 07:51:00

Hepinizi sindire sindire, tekrar tekrar okudum. Ellerinize yüreğinize sağlık :)

Dilediğiniz tüm güzellikler kat ve kat fazlasıyla hepimiz ve hepimizin yavruları için gerçekleşsin inşallah :)

Hakkaten de iyiki doğurmuşum, iyiki burayı bulmuşum (blogcuanne sağolsun) ve iyiki sizlerle tanışmısım. Bir kısmınız ile sarıldım öpüştüm koklaştım, dilerim kısa zamanda öpüşmediklerimle de öpüşür, öpüştüklerimi de tekrar öperim :))

11/03/2011 07:51:00

Oğlumun adaşı Arda'cık, iyi ki doğdun anneciğinin oğlu oldun. Nice mutlu yıllara :)

11/03/2011 07:54:00

Nice güzel senelere:)))))))

11/03/2011 07:55:00

Arda kuzum, doğum günün kutlu olsun,

Güzel ailenle sağlıklı mutlu yıllara :)

Bol bol gülücüklerle, güzelliklerle geçsin seneler...

Burçakcım, canım canım, çok öpüyorum sizi:)

11/03/2011 07:55:00

Annesinin birtanesi Arda,
Mutlu ve saglikli bir omrun olsun. Guzel gunlere kos. Burcak' cim, nice gunlerine sahit ol:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...