konuşkan süpürgem ,müzikli eğlence merkezi playskool,yaramaz toplar ve fısher prıce aktıvıte masası chicco caddy ve akülü araba arıyorum

<12>
12/04/2011 15:11:00

kızlar lütfen artık biri bende var desin :DDDbirde bunlar dısında elınızde egıtıcı oyuncak  egıtım cd sı gelısım kıtapları vs varsa onarada talıbım

Ynt: konuşkan süpürgem ,müzikli eğlence merkezi playskool,yaramaz toplar ve fısher prıce aktıvıte masası chicco caddy ve akülü araba arıyorum

12/04/2011 17:16:00

aloynaver'den kiralayabilirsin belki?

Ynt: konuşkan süpürgem ,müzikli eğlence merkezi playskool,yaramaz toplar ve fısher prıce aktıvıte masası chicco caddy ve akülü araba arıyorum

12/04/2011 19:38:00

cnm ben satın alamk ıstıyorum kıralamaktansa devamlı evde dursun egıtıcı bunlar sonucta donem donem yıne ıhtıyac olur belkı gercı bellıde olmuyo ama bakalım

konuşkan süpürgem ..müzikli eğlence merkezi ..playskool yaramaz toplar..fısher prıce aktıvıte masası... chicco caddy baston puset ....fisher price eğitici köpek puppy..fisher price masalcı tırtıl ....kurabıye kavanozu ve akülü araba arıyorum

12/05/2011 00:35:00

guncel

12/05/2011 05:19:00

Bende akülü araba harici  hepsi var.Ama ne bileyim bu oyuncaklar evladiyelik üç yaşındaki oğlum halaoynuyor.Altı yaşındaki yeğenim her geldiğinde süpürgeyi elindne bırakmıyor.Anlatabiliyor muyum burda çok nadir bulabilirsin genelde oşuna gitmeyince satan olursa

Sahibinde.com dadaha çok seçeneğin olabir. bizimkiler yaramaz topları sevmediler her ikiside eğer topları kalboymasaydı ben verebilirdim.

12/05/2011 06:45:00

topların yerine pinpon topu kullanılabiliyor.bizimkinin 1 tanesi kayboldu pinpon topu aldım:-))

12/05/2011 11:11:00

:DDDDordanda baktım ama bakalım cıkar belkı yıl basına kadar olmadı sıfır alcam

12/05/2011 21:27:00

antarlık kullanılmamıştır türkce değildir yanlız almanca müzikleri ve konuşması
fiyatı 20 tl

çok güzel araba sesi kapı sesi müzikli

12/06/2011 12:17:00

cnm ıngılızce olmasın ılk tercıhım 3.yılına kadar oyuncaklarda turkce tercıh edılmelı o yuzden

12/06/2011 12:35:00

benim oglumun oyuncaklari cogu inglizcedir cok yardimci olur bebekleri

12/06/2011 12:48:00

ne bılem cnm ya delı bı pedegog umuz var o yasak bu yasak :DDDama bu oyuncagı bakıyom ozellıklerıne

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...