ihtiyaç duyulan/duyulmayan herşey....

<12>
12/04/2011 14:58:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: ihtiyaç duyulan/duyulmayan herşey....

12/04/2011 15:59:00

ÜÇGEN ÖNLÜK

Özellikle diş cıkarma döneminde kıyafetlerin kuru tutulması için geliştirilmiş önlük. Renk renk alıp kıyafetine göre giydiriyordum. Gören bayılıyordu . 
Arkası ince polardan ve cıtcıtlıydı . Polar malzeme dolayısıyla cocugun gögüs kısmı kuru kalıyordu. Hala zaman zaman sadece kıyafetlerine sirinlik katması için kullanırım. Ben ebayden bulmustum

Son zamanlarda tchibo dada arkası polarsız versiyonlarına rastladım ayrıca su linkide buldum:

Maharetli anneler kendileride yapabilirler . Penye bebek mendilleri pekalada bu amacla kullanılabilir

Öneririm

12/05/2011 00:02:00

ilk dr oz un kitabında okumuştum çünkü amerikada acayip yaygın bu swaddle me olayı.. bebeğin sıçrayarak uyanmasını engeller ve uyku kalitesini artırır diyordu. tecrübeli bir anneden de teyit almış oldum :D

12/05/2011 08:58:00

Swaddle me bizde de vardı . Mothercarede de satılıyor sanırım kıslık polar ve yazlık penye versiyonları vardı

12/05/2011 20:09:00

Benim tavsiyelerim de şu şekilde idi:
Sadece alınacaklar değil, biraz hastane vs. genel kapsamlı bir yazı.
http://www.iklimim.com/hamilelere-mali-tablolarini-hafifletecek-oneriler/

12/05/2011 20:22:00

Öncelikli olarak yeni doğan bir bebeğin en fazla 1,5 saat uyanık kalabileceği, daha fazla uyanık kalırsa çok uyarılıp hiç uyumayacaının bilinmesi diyorum. (sanırım benim ihtiyacım olan en önemli bilgi buymuş ama geç öğrenmişim) Kundak olayı da çok önemli atlamayın lütfen onu mutlaka kundaklayın.
Gerisini çok güzel özetlemiş arkadaşlar önlük, battaniye, ağızbezi diyorum bende.

12/05/2011 20:47:00

Sling. Ben kanguru almistim ama oglan cok ufakti, koyamadim icine. Simdiki aklim olsa slinge koyar, ustume takardim :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yeni annelerin /anne olacakların işine yarayacak öneriler...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...