joker yılbaşı kataloğunda indirimli ürünler

12/14/2011 11:04:00

http://www.joker.com.tr/insert/default.asp?nu=1

inceleyebilirsiniz

mesela

aquadoodle halı 59.90 

Ynt: joker yılbaşı kataloğunda indirimli ürünler

12/14/2011 11:07:00

Kataloda tek bırsey dıkkatımı cektı, yazmadan gecemeyecegım:

ELC markalı (Mothercare'de satılıyor) egıtıcı bır araba almıstım kızıma. Indırımde 19.90 TL. idi. Sımdı joker'ın katalogunda aynı urunun taklıdını gordum. Acıkcası ELC adıyla Mothercare'ın bu urunu taklıt edecegıne ınanmıyorum. Velhasıl arabayı 49.90 TL.ye satıyorlar. Indırımle hıcbır alakası olmayan bır fıyatla sadece ılgılenenlerın gozunu boyamak ıcın. Tuketıcı bır noktada yanıltılıyor. Bılgınıze.

12/14/2011 11:11:00

yasemin dikkatin ve bilgin için teşekkürler

genelde mağazaların aslında stratejileri indirim gibi gösterip bi iki şeyi düşürüp göz boyamak

12/14/2011 11:12:00

Bende bu katalogu inceledim geçen gün ve indirimde diye yazdıkları fiyatlar piyasaya göre çok yüksek oradaki birçok ürünü çok daha ucuza internetten aldım ben.

12/14/2011 11:18:00

Bende bu katalogu inceledim geçen gün ve indirimde diye yazdıkları fiyatlar piyasaya göre çok yüksek oradaki birçok ürünü çok daha ucuza internetten aldım ben.

12/14/2011 11:29:00

Joker'ı bu konuda yerden yere vurabılırım, gereksız pahalı, dıkkatlı olmakta fayda var. Cok ıyı secenekler olmasa da outlet'ınde fıyatlar ıyı, Profılo AVM en ust katta.

12/14/2011 11:38:00

ben ereyn en ucuz reyon hızlıal.com vb.sitelerden çok çok ucuza fisher,playskooll alıyorum.joker e ebebk falan gereksiz pahalı.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...