Temizlikçi çalışma saatleri-ücretleri-beklentileriniz

<123>

Ynt: Temizlikçi çalışma saatleri-ücretleri-beklentileriniz

05/15/2012 07:48:00

buraya yazsanız ya da bana da mesaj gönderir misiniz?

05/15/2012 10:24:00

ben de numarasını istesem?:)

05/15/2012 11:23:00

bende alabılır mıyım rıca etsem?

05/15/2012 15:01:00

bende bende bendeeee :))))

05/15/2012 15:17:00

çok fena bi noktaya parmak basmışım anlaşılan :)

05/15/2012 15:59:00

ayyy ben deeeeee:)

05/16/2012 03:42:00

kızlar telf nosu 0554 505 52 30 ismi arife..kızlar dün aradım komisyonumu isterim abla dedim gülüyor:)) bak seni arkadaşlarıma tavsiye ediyorum dedim tabi bunun internet olduğunu duyarsa ne der bilmem:)))aramızda kalsın siz duygunun arkadaşıyım deyin tokiden çünki referansla gidiyorlar..

05/22/2012 07:06:00

arife hanımı arayan var mı, ben şimdi aradım haftaya çarşamba randevulaştık bakalım..

05/22/2012 08:52:00

ben haziran başında alıcam tatile gidicez o yüzden çağırmadım. öykm 08 sen aldıktan sonra görüşlerini yazarsan çok sevinirim.

05/30/2012 18:19:00

duygu_nehir öncelikle öneriniz için teşekkür ederim..

benden görüşlerimi bekleyen arkadaşlar için ne yazık ki olumlu cevap veremeyeceğim çünkü iki kişinin ve aldıkları ücretin hakkını veremediler. ben özellikle mutfak banyo fayansları için istemiştim önce mutfak fayansları silinmişti şöyle bi bakim dedim kurulanmamış alaylı alaylı kalmış bez izi belli resmen çamurlu gibi duruyo kurulamadınız mı diye sordum "yooo, kurulayim mi" diye bir cvp aldım söylememe rağmen banyo fayansları aynı kezaaa gittikten sonra görebildim, prizlerin tozu alınmamıştı, o da söylendikten sonra alındı, çamaşır makinesinin üstü hiç ellenmemiş havluluk toz içinde.. bana tek gelen kadınlar daha özenli yapıyodu işi, iki kişi olduklarından birbirlerinden haberleri yok ikisi de diğeri yaptı sanıyo işi... sadece arife hanım gelseydi çok daha ii yapardı diye düşünüyorum, yanındaki bayan işten hiç mi hiç anlamıyo yeni sanırım belki de bana öyle denk geldi. iş yaparken arife hanım oranın toozunu al, bunu böyle yap şuraya koy gibi işi öğretiyodu kendi hafif işleri yaptı diğer bayanda sallamasyon bişeyler yaptı anlayacağınız gitti 130 gaymee.. telde konuşurken duydum tek kişi de gidiyolarmış 80 liraya ama ben bidaha çağırmayı düşünmüyorum. banyoyu falan öyle görünce telefon açtım zaten arife hanıma memnun kalmadığımı eksikleri söyledim. iki kişi diye 130 lira ama iki kişi olmasının bize bi faydası yok, sadece kendileri hemen bitirip çıkıyolar 9'u geçe geldiler 5 buçuk olmadan çıktılar.. 

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...