iyi ki doğdun,esraözlem

<123456>
06/05/2011 19:54:00

Canım benim;

Nurturia'ya ilk girdiğimde,sorular sorulur,uzun uzun cevaplar verirdik.İşte o sorulara cevaplarınla tanıdım ve çok sevdim seni...

İlk gördüğüm fotoğrafında da,o sevdiğim bakışınla,sıcacık gülümsüyordun.

Yorumlarınla,yaklaşımınla,duruşunla hep çok yakın hissettim kendime seni..

Hele oğlumun ilk vesikalık fotoğrafını istediğinde,Ada'ya ne hissediyorsam,Berk'e aynısını hissettiğini farketim.Bunun nasıl bir duygu olduğunu iyi bilirsin...

Sen bana hep iyi hissettiriyorsun...

İyi ki tanıdım seni,henüz kucaklayamamış olsam da,sen dostumsun ve hep dost kalacaksın.

Seni çok seviyorum Esra,İyi ki doğdun,nice senelere tüm sevdiklerin ve seni sevenlerinle...
Güzel bakışlı,güzel gülüşlü,yüreği güzel arkadaşım...

Kocaman sarılır,öperim...
Nil

Ynt: iyi ki doğdun,esraözlem

06/05/2011 20:14:00

Bende doğumgünün 6 haziran kayıtlıydı:)))En bi önce ben kutladım,birinci benim:P olsun,duygularım aynı nasıl olsa:)))

06/05/2011 20:17:00

nice mutlu güzel yıllara sevdiklerinle.......

06/05/2011 20:17:00

Ayni Nil' in yazdigi gibi fark etmistim ben de;) Yuzyuze gorusmek icin sabirsizlaniyoruz ana-ogul, biliyorsun. Nice mutlu yillar Esra:)

06/05/2011 20:19:00

Ben de diyorum yine bizi mi yiyor bu :)))

Esra tanımadan sevdiğim nurturia anneleri listemde üst sıralardasın sadece bunu söylemek istedim :)) Doğum günün kutlu olsun, sevgiyle, neşeyle, sağlıkla nice güzel günlerin olsun :))

06/05/2011 20:23:00

Nice mutlu yıllar Esra..Ben de tanışmadım henüz seninle ama çok içten olduğunu hissediyorum ayrıca Ada kuzun ve karizmatik eşinle çok tatlı bir üçlüsünüz:) hep mutlu kalın..Sevgiler..

06/05/2011 20:30:00

Nice mutlu yıllara esracım, güzel gülüşlü Ada'n ve çok sevgili eşinle, gönlünden geçen bütün dileklerin olmasını dilerim :)

06/05/2011 20:34:00

Kanlı canlı tanışamadık henüz ama şunu biliyorum ki ilk karşılaştığımızda fena halde sarılacağız birbirimize :)

Bir de şunu biliyorum buraya o kadar güzel cümleler yazılacak ki senin için, öyle bir enerjin var ki çekiyor bu güzel duyguları sana :))

İyi ki varsın! Yeni yaşın kutlu olsun, mutlu geçsin! Seni seviyorum :)

06/05/2011 21:59:00

Aaa senin de mi doğumgünün? Analı kızlı nice niceleri olsun:) Sevgiyle, aşkla, sağlıkla... Mutluluklar dilerim güzel kadın:)

06/05/2011 22:16:00

Dogum gunun kutlu olsun Esra. Guzel ailenle mutluluk dolu nice yillara.

06/05/2011 22:28:00

Hepinize çok teşekkür ederim, Nilüm sayesinde en erken en çok doğum günü kutlaması alan kişi olacağım :P

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...