sebzelerdeki tehlike

01/10/2012 10:12:00

pinar'in maillerinden alintilari surekli ekleyecegim buraya:

Pırasa en çok hormon ve ilaç kullanılan sebzedir. Organik diye satılanların bile köklerini kokladığınızda ilaç kokusundan burnunuz yanar. Gövdesi kalınlaşsın, kilo bassın diye bir de haplar atılır. 

Ynt: sebzelerdeki tehlike

01/10/2012 10:31:00

Ülkü, ben de okudum pazar günü. Oh oğlum pırasa yiyor diye sevinirken meğer hormonluymuş. İncelerinden seçmeye çalışıyorum artık. Bize yakın organik pazar var, arada oradan alıyorum, bir de Kastamonu pazarı varmış, havalar düzelince gideceğim.

Pınar'ın maillerinin toplandığı bir blog vardı, onu da bulup yazabiliriz buraya.

01/10/2012 10:34:00

Sağolasın ülkü :(

02/17/2012 18:36:00

Ülkü paylaşım için teşekkürler...

03/07/2012 13:01:00

Valla ülkü ben de bunu okuyunca kayınpedere söylemiştim. Olur mu öyle şey, biz köyde hiçbirşey atmazdık yine de kalınlaşırdı. Hormona ihtiyacı yok ki pırasanın zaten kendi çabuk büyüyor demişt. Kafam karıştı valla..

03/07/2012 14:13:00

ülkü biz neyedireceğiz çocuklarımıza tavukta risk antibiyotik aşılanıyormuş ve ilerde kemik sorunları olluyormuş ben tavukta yedirmiyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Organik ürünlere meraklı olanların grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...