Hamile Kıyafetleri

04/28/2010 12:54:00

Herkese merhaba... :))
Ben yeni yeni hamile kıyafetleri giymeye başlıyorum. Öncesinde internetten baktığımda hamile mağazalarındaki fiyatların gereksizce yüksek olduğunu farketmiştim. (Pantolonlar 100 tl, bluzlar en azindan 50 tl civarında idi)  Geçenlerde tesadüfen LC Waikiki'nin hamile koleksiyonu olduğunu keşfettim. Pantolonlar 35-50 tl civarinda, bluzlar ve t-shirtler de 15-35 tl civarında. Koleksiyon her mağazada yok, ama ilgilenenler olur ve bana mail adreslerini bildirirlerse, ben mağaza listesini paylaşabilirim.
Bir bakmakta fayda olabilir, bilginize.. :))

Ynt: Hamile Kıyafetleri

04/28/2010 16:34:00

sanki hamile kıyafeti değilde, gece elbisesi alıyorsun. tshirtler bile minimum 50 tl. ben hiçbirini almadım. zaten yaz geliyor en rahatı elbiseler olacak bence. Lcw deki koleksiyonu bende geçen hafta gördüm. şu an daha uzun kollular ve pantalonlar olduğu için daha almadım. çünkü Alanya'da yaşıyorum ve biz kısa kolluya geçtik bile burada :) ama sabırsızlıkla bekliyorum yaz koleksiyonunu. dediğin gibi fiyatları çok uygun. ben şimdilik baskı tshirt yapan yerlerde özel yaptırdığım tshirtlerden giyiyorum :) xl lar çok uygun. fiyatları da 20-25 tl arasında burada.

Ynt: Hamile Kıyafetleri

04/28/2010 19:43:00

Defacto'nun bazı modelleri hamilelere oldukça uygun, büyük bedenleri rahatlıkla giyilebilir. Ayrıca C&A'da da hamile kıyafetleri var ve oldukça uygun fiyatlı. Ben hamileliğimde uygun şeyler bulmuştum, tavsiye ederim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Hamileler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...