Gülçin Eylül'üne Kavuştu, Tebrikler!

<123>

Ynt: Gülçin Eylül'üne Kavuştu, Tebrikler!

09/14/2010 11:25:00

gülcincim dis ortama alismasi 3 ayi buluyor deniliyor ama sonrasindada devam etme ihtimali yüksek olabiliyormus canim;)
ayy düsündümde simdi icim gitti valla:)bakalim dogumdan sonrada böyle diyebilecek miyim:):S

09/14/2010 11:27:00

:) 3 ay standart, gerisi bebegin karakterine bagli sanirim.

09/14/2010 11:43:00

Canım, sorsaydın doktora, gece iki saatte bir kaldırmaya devam edeyim mi diye?

09/14/2010 13:02:00

aynen devam dedi perihan kuşum ...o sorun değil uyandırmadan uyanıyor zaten..göbeği düşmedi hala çok sertleşti ama canımı acıyor acaba diyorum..emzirirken bile canı acıyormuş gibi arada ağlıyor..:( az önce uyuttum derken şimdi sesi geliyor :(

09/14/2010 13:05:00

doğru düzgün uyumaz oldu...bu gece 1'den sabaha kadar doğru düzgün uyumadı bile..sonrasında gücüm kalmadı.kv yetişti imdadıma mama vermişler ben uyurken bana mısın dememiş..topu topu 1 saat uyumuş..yine ağlayarak uyanmış.ağlarken sanki etinden et koparıyorlar..umarım düzelir herşey

09/14/2010 13:05:00

Gazı olabilir mi? Emerken hemen uykuya dalıyordu gazını çıkartamadan.  Ayaklarını karnına doğru çekiyor mu ağlarken?

09/14/2010 13:07:00

gazını çıkarıyorum perihan..hadi uyandığı anda hemen çıkarmış oluyor..altınada düzenli yapıyor birde...maşallahı var ..olmadı doktora götürcem..çünkü dayanılcak gibi değil ağlamaları :( kucağada alıştı sanırım

09/14/2010 13:09:00

Derdi ilgiyse eğer senin kokunun sindiği birşeyler bırak yatağına. Burada bir yerde okumuştum galiba. Allahım çok cahilim:(

09/14/2010 13:10:00

yoo iyi gidiyorsun perihan :)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tebrik ederiz...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...