Kendinden büyük çocuklarla oyun oynaması

05/09/2012 10:36:00

Merhaba kızım 15 aylık abla ve abilerle oyun oynamaktan mutluluk duyup kendi ay gruplarıyla zaman geçirmesi hoşuna gitmiyor. Yaşıtlarıyla kaynaşabilsin diye kreşlerin oyun grubuna gittik fakat kızımdan daha çok oda ilgisini çekebilmek adına ben oyun grubuna katılmak zorunda kaldım. Onun kendi yaş gruplarıyla oynamasını sevebilmesi için ne yapmam doğru olur ve onlarla oynamayı ona nasıl sevdirebilirim.

Ynt: Kendinden büyük çocuklarla oyun oynaması

05/09/2012 11:20:00

Henüz yaşıtları ile oynaması için çok erken. Etkileşimli oyunlar oynamaya, paylaşmaya 3 yaştan sonra başlar diyorlar. Benim kızım 33 aylık halen yaşıtları ile oynayamıyor. Kendinden büyük kuzen çocukları var, onlarla zaman geçirmeye bayılıyor.

Ynt: Kendinden büyük çocuklarla oyun oynaması

05/09/2012 15:26:00

aslında pek çok pedogojik yaklaşım bunu destekliyor, çok çocuklu bir ailede ya da mahalle ortamında büyümenin ne kadar sağlıklı olduğu da ortada hatta yenilikçi kreşler karma yaş oyun saatleri düzenliyor endişelenecek bir durum yok hatta çok normal bir tepki, aksi yönde bir gayret gereksiz bence

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...