Benimle Oynar mısın? Çocuklarla Oyun ve Oyuncakların Dilini Ustalarından Öğrenin

10/19/2011 11:30:00

DEĞERLİ NURTURİA ÜYELERİ,

BU OYUN SİZİN VE ÇOCUĞUNUZUN HAYATA BAKIŞINI DEĞİŞTİRECEK…

40 YILDIR 40 BİNİ AŞKIN ÇOCUKLA OYUN OYNADILAR. VE O OYUNLARLA ÇOCUKLARIN KORKULARINI SİLDİLER, TRAVMALARINI YENDİLER, ENDİŞELERİNİ GİDERDİLER. ŞİMDİ İSTANBUL’A GELİYORLAR.
www.psikolojistanbul.com
bilgi@psikolojistanbul.com
http://blogpsikolojistanbul.blogspot.com/

0 539 971 25 04
0 212 233 10 55
Tel 0 212 233 28 38

Danışmanlık Eğitim ve Araştırma Merkezi
Psikoloji İstanbul

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın:

Eğitim süresince simultane çeviri yapılacaktır.

Eğitim Ücreti: 300 TL (Nurturia Üyeleri için katılım ücreti 200 TL'dir)

Eğitim Tarihi: 24 Ekim 2011

Eğitim Yeri: Ataşehir Doğa Koleji Konferans Salonu

24 Ekim’de ailelere oyun yoluyla çocuklarla iletişim, 20-23 ekim’de uzmanlara oyun terapisi eğitimi verecekler.

Norton çifti 17-25 ekim arasında İstanbul’da olacak.

2-11 yaş arasındaki çocuklarla oyun oynuyorlar. Norton’lar geçen 40 yılda okula adaptasyon, korkular, boşanma süreci, yatağını ıslatma, içe kapanıklık gibi pek çok çocuğun yaşayabileceği sorunlar dışında cinsel taciz, ölüme şahit olma ve depremin de aralarında bulunduğu, çok ağır travmalarla karşı karşıya olan yüzlerce çocuğa oyun terapisiyle yardım etmeyi başardılar.

Eğitimin adı “Benimle Oynar Mısın?” ‘oyunlar birebir çocukların iç dünyasının yansımasıdır, çocuklar her zaman duyduğumuzdan daha fazlasını anlatır’ diyen Prof. Dr. Byron Norton bu anlatılanları duymanızı, anlamanızı, görmenizi sağlayacak.

OYUN ÇOCUĞUN ASIL İŞİDİR…

Ve bu şansı, 13 milyonluk metropolde yalnızca 500 kişi yakalayabilecek.

Boşanma sonrası adaptasyon, uyku, yeme ve tuvalet problemleri, öfke-saldırganlık sorunları, korkular… Norton çifti tüm bu sorunların çözümü için oynanacak oyunlarını, Psikoloji İstanbul ve Doğa Koleji işbirliğiyle, 24 Ekim’de ailelere anlatacak.

ÇOCUKLARIN DUYGUSAL DÜNYASINA AÇILAN KAPININ SİHİRLİ ANAHTARINI ELİNDE TUTAN, DENEYİMSEL OYUN TERAPİSİNİN YARATICILARI PSİKOLOJİ İSTANBUL’UN DAVETLİSİ OLARAK TÜRKİYE’YE GELİYOR...

ÇOĞU ANNE BABANIN KARŞI KARŞIYA KALDIĞINDA NE YAPACAĞINI BİLEMEDİĞİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ PROFESÖR DOKTOR BYRON VE CAROL NORTON İÇİN BİR OYUN KADAR BASİT.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Benimle Oynar mısın? Çocuklar ve Oyun:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...