Mothercare indirimi

Ynt: Mothercare indirimi

11/15/2011 12:31:00

Evet bende bunları begenmiştim; keşke kocaya akşam internetten gösterseymişim. Ben senin ebebekde gösterdiğin uyku tulumlarından almıştım ama onlar penye ince geliyor artık  :(

11/15/2011 12:33:00

Capitolü aradım kalmamış bu martin moon ailenin oyuncağı nasıl bişey ki müzikli mi

11/15/2011 12:35:00

ya ayşe ben hiç sevmedim onları fuar babyden aldım yorgan gibi sarp hiç sevmed.i çok kızdı .  çıkarmaya çalıştı hep çok kalın olduğu için yuvarlanıp dönemedi onla her dönmek istediğinde uyandı sinirlendi. giydirmedim hiç. ama bunlar ince olduğu için dönmesi yuvarlanması kolay akşam oynarken boyu nasıl diye giydirdiğimde rahatsız olmadı hiç oynamaya devam etti. diğerine çok kızmıştı.

11/15/2011 12:36:00

mayaberry bilgi icin cok tesekkurler.

11/15/2011 12:39:00

dün burda da 4 tane varmış sonuncusunu ben almışım.. evet 6 tane müziği var .. müzik değilde uzaylılar var basınca bidi mıni gibi zuzaylı sesi çıkarıyor.. geminin çalışma sesi falan var. mutfağı yatakları arabası uzay aracı var çocuk kendisi oynatıyor... köpekleri var klübesine koyup kapısını kapatıyosun garajı var falan. yani hayal gücüne kalmış çocuğun.. ışıklı değil ışıkları da olsa delirirlerdi sanırım :)

11/15/2011 12:42:00

indirim yarin da gecerli mi?

11/15/2011 12:43:00

http://www.mothercare.com/Cream-Bear-Fluffy-Fleece-Sleeper/dp/B0056YZ1YK?ie=UTF8&ref=sr_1_34&nodeId=1330956031&sr=1-34&qid=1321360870

geçen yıl biz de bunu kullanmıştık. Şapkası olduğu için önce biraz sıkıntı oldu ama şapkasını ben sökünce hakkını sonuna kadar verdi. Çok ama çok memnun kaldım yumuşacık ve sıcacık tuttu kızımı...

11/15/2011 12:44:00

rica ederim ülkü.. hergün giriyorum nerdeyse mağzaya :))) ezberledim hepsini artık, bide evimin dibinde 2 tane var onlara da ara ara girip bakıyorum.. çalışanlardan çok biliyorum nerdeyse :) her mağzada her ürün olmuyor çünki. bazen girince şaşırıyorum bunu görmedim ben diye ki dün aldım epey bişey bugun gene girdim bi arkadaşa almak için.. dün görmediğim bi yığın oyuncak fark ettim indirimde.. onlara da bir el atıverdim :)

nerdeyse hergün girmem zaman zaman işe yarıyor 15 dışında da geçenlerde bir oyuncak aldım hemde 47 den 17 ye düşmüş. kasadaki diğer çocuk bile şaşırdı 17 mi benim haberim neden olmadı diye ki . çok satılan bir arabaymış bilsem ben alırdım dedi ki 2 taneydi arkadaşla aldık :))

http://www.elc.co.uk/Shape-Sorting-Car/120601,default,pd.html

11/15/2011 12:44:00

Yasemin benim oğlan arıza olmasına rağmen fuar bebenin tulumuna kızmayıp giymişti :)) Hatta sanada çok dua etmiştim. Ama odası serin oluyor ve sanırım o tulumlar ince geliyor. Onun için mothercardekiler hoşuma gitti. İnşallah yarına kalırda bizde alırız :)))

11/15/2011 12:49:00

hülya bunlardan da vardı şapkalı diye bakmadım bile ben ama akılı kadının hali başka tabi söküp giydirmen süper olmuş...

aaa süper ayşe çok sevindim o zaman. ama kesinlikle mc ninkiler fuarbabyden daha iyi, eşim bu ne böyle çocuk bunda sıkılır üşür içi bol gelir dedi durdu... bunları oda sevdi balık adam oldu giyince..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...