2 çocukla gidilebilecek mekanlar :)

03/03/2013 21:21:00

Arkadaslar artık evde zaman geçirmekten cok sıkıldım.kahvalti ve aksam yemeğine gidebileceğimiz bir mekan arıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim

Ynt: 2 çocukla gidilebilecek mekanlar :)

03/03/2013 21:42:00

bende sürekli park ve avm ... bende bilgilenmiş olurum:)

03/03/2013 22:16:00

don kişot lara

lara veya atatürk parkı big man

ayşe bacı (adonis otelin sırası ) lara

parti adası, burası çocuklar için anneler de en azından bir kahve içip bi nebze olsun soluklanabiliyor,oyun ablası var ve herkes çok ilgili. içiniz rahat bir şekilde hem dinleniyorsunuz, hem de çocuğunuz faliyetlerde bulunuyor yada oyun bölümünde oynuyor .

aklıma gelenler şimdilik buralar

çok keyif alarak ,kızımla mutlu olduğumuz mekanlar :)

03/04/2013 06:42:00

Lara balıklarda da oyun odası v abla var, yemek için düşünebilirsiniz

03/04/2013 21:28:00

Kızlar ilginizden dolayı teşekkür

03/05/2013 11:53:00

kırcamide güzeller ev böreklerinin arkasında, sergi hobi bahçesi salaş bir yer ama çocuklar için güzel havalarda ideal :)

bol bol toprakla oynatıp enerjilerini atabilirler ayrıca oyun parkıda var kaydırak,salıncak v.s,isterseniz sebze bahçesinden sebze toplayabilirsiniz ,gözleme veya katmerinizi yerken temiz havaın keyfine varabilirsiniz :))

http://www.facebook.com/pages/Sergi-hobi-bahcesi-ve-Lades-restaurant/421723221206890

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...