Pronetten Kamera Alarm Sistemlerinde Nurturia ya Özel Kampanya

<12>
10/19/2011 14:31:00

Pronet kamera  Alarm Sistemlerinde  Nurturia'ya Özel Kampanya !
Kamera Sistemleri 40 $ yerine 33 $

Alarm Sistemleri 40$ yerine 36 $

Montaj Bedeli 130 $ yerine 50 $
Lütfen Kampanyadan yararlanmak için ''Emziren Anneler Grubundan'' aradığınızı belirtin.
İrtibat İçin :
Teknik Operasyon Müdürü
Berkant Alper Bingül
05544969700

Ynt: Pronetten Kamera Alarm Sistemlerinde Nurturia ya Özel Kampanya

10/19/2011 14:35:00

hangi kamera sistemi 33$ çok merak ettim lütfen insanları yanıltmayın 33$a bırakın sistemi tek bir kamera bile olmaz çok komik geldi bana senelerdir bu sistemlerin ithalat ve ihracatını yapıyorum Pronette bizim müşterimiz ve bu fiyatlara hiçbirşey alamazsınız..

düzgünce yazın lütfen 33$a Pronet bize ne verecek nasıl bir sistem verecek?

yoksa 0 ları eklemeyi mi unuttunuz? yani 330$ mı demek istediniz?

10/19/2011 14:43:00

Arkadaşlar Pronet denen şirketten hizmet almadan 1000000 kez düşünün araştırın ben 6 aydır bu şirketle uğrasıyorum evime taktırmak için talepte bulundum satıcı tarafından bir sürü eksik bilgi verildi(maddi konularda,taahhüt konusunda) umursamadım çünkü derdim güvenlikti, geldiler taktılar 1 ayda 4 kez yalnış alarm verildi gece 1:00 gibi saatlerde olmak üzere bırakın gelip kontrol etmeyi arayıp bir özür dilemediler. iptal ettirmek istiyorum dedim 900$ bir bedel çıkardılar. 24 aylık taahhütmüş sökme bedeliymiş. Herhangi bir şekilde ne yazılı ne sözlü bildirmemelerine ragmen (sözleşmede satış temsilcisi tarafından benim yerime sahte imza atılmış) benden bu bedeli almaya çalışıyorlar şu anda mahkemelik durumdayız. bende daha sonradan netten arastırdıgımda yüzlerce kişinin madur oldugunu gördüm lütfen bu hizmeti kullanacaklar çok iyi düşünüp satın alsın yoksa benim gibi çoookk basları agrır

10/19/2011 14:44:00

Hayır Nihal Hanım;

Kimseyi yanıltmak gibi bir niyetim yok. Bir arkadaşımın ricası üzerine bana verdikleri bilgiyi burada sizlerle paylaştım. Daha geniş bilgi alabilmeniz için de oraya bir irtibat numarası belirttim zaten. Ayrıca emin değilim ama madem Pronet sizin müşteriniz Pronetin 1 müşterisi olarak size şunu da belirtmek isterim. Bildiğim kadarıyla Pronet sadece satın alma değil kiralama hizmeti vererek de ürünlerini pazarlıyor.  

Üslubunuzu da gereksiz yere sert bulduğumu belirtmeden geçemeyeceğim.

Saygılarımla...

10/19/2011 14:52:00

yoo ben sertlik olsun diye yazmadım gerçekten okuyunca çok komik geldi yani ve yazımda iki defa lütfen diyede belirtiyorum yani diyorum ki lütfen birşeyi burada paylaşmadan önce araştırın yada en azından bir düşünün 33$ : 61 TL bazen bir oyuncağa bundan çok daha fazlasını veriyoruz bu fiyata sistem olur mu?

burada birşey yazıyorsunuz buna ihtiyacı olan insan da diyor ki aa ne kadar ucuzmuş hemen arayayım ama işin aslı öyle değildir olamaz, kiralama olsa ancak aylık bedeli olur oysa size verilen ve sizin buraya aktardığınız bilgide sanki insanlara bu fiyata sistemi veriyorlarmış gibi lanse ediliyor bende düşünen kişiler varsa böyle olamayacağını belirttim sadece.

10/19/2011 17:45:00

Düşünen ve ihtiyacı olan kişiler daha net bilgi alsın diye irtibat numarası belirtildi zaten.Bu konuda ihtiyaç duyan, bilgi almak istyeyen (isteyecekler) için irtibat numarası belirtildi zaten.  Sonuçta burada kimse kimsenin boğazına yapışmıyor bu ürünü alın kullanın diye...

Şikayet eden olduğu kadar Pronet in ürününü kullanan memnun kalan birçok insan var. Memnuniyet biraz göreceli bir kavram. Siz bir bayiyle veya doğrudan Pronetle sorun yaşamış olabilirsiniz ama bunun yanında ürünlerinden,  servislerinden memnun kalan birçok kullanıcısıda var. Bunu birtek bu firmaya değil birçok firmaya mal edebiliriz. Kısacası bu konu ihtiyacı olanlar, böyle bir ürünü düşünen arkadaşlar için bilgi amaçlı yazılmıştır.

10/20/2011 20:57:00

Merhaba cetem ve nihal hn,

Aranızdaki söylemleriniz üzerine cetem hn.'ın belirtmiş olduğu Pronet danışmanı Berkant bey'le irtibata geçtim.Kendilerine ne marka kamera kullandıklarını ve kayıt yapıp yapmadığını sordum.Panasonic marka ıp kamera ve server üzerinde kayıt izleme imkanı olduğunu iphone gibi cep telefonundan izlemede yapılabildiğini ifade etti.Teknik anlamadığım için çevremde anlayan bir kaç kişiye danıştım.Ip kameraların pahalı olduğunu hele Panasonic gibi marka kameranın dahada pahalı olduğu bilgisini alınca Pronet'ten Berkant bey'i aradım.Kendileri evime keşif için teknik ekip yönlendirdi sağolsun.Geldiler gerekli keşif sonucu izlemek istediğim alanları1 kamera ile çözdüler.Meğerse kameranın ister cep telefonundan izle ister iş yerindeki bilgisayardan izlemek istediğinde sağ -sol-yukarı- aşağı  gibi yön verme özelliği olduğundan tek kamera ile çözümlenmiş oldu dolayısıyla aylık abonelik bedeli 33$+Kdv ve bir kereye mahsus 50$+Kdv montaj ve aktivasyon bedeli alındığı bilgisini verdi.Sistem internet yada digitürk tarzı abonelik olduğu için sistemde kaldığım sürece garanti kapsamı ve servisin ücretsiz oldunu öğrenmek rahatlattı beni açıksası.Neticede şahsım adıma hizmeti beğendim içim rahat bebeğimin her anını istediğimde gözlemleyebilmem ve bakıcım her nekadar güvenilir olsada içim dahada rahatladı.Ben Cetem hn ve ilgi alakası ile Berkant bey'e teşekkürlerimi iletmek isterim.Bu arada alarm sistemi aboneliği yaptılar bu konuyada girip uzatmak istemiyorum.:)

10/21/2011 15:25:00

merhabalar,

benim bebeğim 4 aylık ve işe başladım, bebeğimi bakıcıya emanet etmek zorunda olduğumdan dolayı kamera sistemlerini araştırdım ve pronet gibi kendini kanıtlamış bir firmayı tercih ettim ve çok memnun kaldım.bir sorun yaşandığı zaman muhattap bulmak ve ellerinden gelen yardımı yapmaları çok güzel..kesinlikle tavsiye ederim.

10/21/2011 16:27:00

Irmak HAnım öncelikle kızınızla ilgili içinizin rahat olmasına sevindim ancak size ödettikleri bedel kira bedeli yani digiturk gibi hizmeti kiralıyorsunuz üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizde digiturk sadece kutuyu ücret talep etmeden almasına ragmen pronet 250$+kdv gibi bir rakama söküyor. o yüzden ücrete bir de bu acıdan bakın ki aylık 80 lira gibi bir rakama siz taksitle o kameranın kendisini alıp bir IT ciye yine taktırabilirsiniz kimseye de bagımlı olmadan nitekim eşim işyerine öyle yaptırdı. ayrıca belki okumamıssınızdır diye tekrar uyarmak isterim bu servisi verenler size bilgi vermeseler de 24 aylık taahhut altına sokuyorlar iptal etmek istediğiniz de bir de onun ücretini ekliyorlar. sözleşmeyi imzalamadan cok iyi okuyun... 
bu hizmetlerden yararlananların memnun olmasına sevinirim ama ben bu durumdan gayet madurum burda dabaska insanlar madur olmasın diye bunu belirtmek istedim. 
aynı hizmeti daha ucuza veren bir sürü yer varken ben pronetten satın aldıgım için çookk pişmanım hala davamız devam ediyor 

10/21/2011 18:35:00

Biz 3,5 seneden beri Pronet kullanıyoruz.  Kameralı sistem değil, alarm sistemi. Bizimkinde sanırım 1 yıl taahüt vardı. Aklınızda olsun iptal ettirmek isterseniz 3 ay önce haber vermeniz gerekiyor diye bir şey vardı.

Biz gayet memnunuz. Tek yaşadığımız sorun alarmın takılı olduğu kapılardan birini tam kapatamamışım rüzgarda açılmış ve alarm çalmaya başlamış. Merkezden kapatamadıkları için ben dönene kadar bütün apartman çınlamış.

Onun haricinde çok memnunuz yanlışlıkla çaldırdığımız çok oldu. Hemen dönüş yapıyorlar.

10/21/2011 19:12:00

Heroina hn İstanbul gibi mega bir kentte pazarlama şirketlerin ne denli bir rekabet içinde olduğunu hepimiz biliyoruz.Dolayısıyla bu şirketlere hizmet veren pazarlamacıların ekmek kapıları dolayısıyla Pronet gibi büyük bir şirketin alt yapısını düşünürsek 3000 den fazla çalışan bir kadrosu olduğu aşikar.Pazarlama kadrosu yaklaşık 1000 kişi olsa bu insanlardan mutlaka ortak tanıdıklar bile çıkar.Söylemek istediğim böyle müşteri kitlesi devasal olan bir şirketin müşterilerinin %100 ünü memnun etmek kolay olmasa gerek.Bize abonelik yapan Pronet yetkilisi Berkant bey sistemin 2 yıl taahütlü abonelik sistemi olduğunu,aylık ödememiz gereken tutarı ,24 aydan önce çıkarsak 4 aylık abonelik bedelinin ve 250$ bedel ödendiğini dolar üzerinden Tl ye çevrildiğini artan kur piyasası olduğundan kurun 1600 TL ye sabitlendiğinin bilgisini verdi.Bende kabul ettim mantıklı geldi çünkü peşin bir bedel ödemiyorum ayrıca bu pahalı kamerayı dışardan satın alsam dediğiniz gibi kurup gidiyorlar fakat bağlantı sorunu yaşasam kamerada sıkıntı olsa muhatap bulamıyosun paranla rezil oluyorsun ben burada ıp kameraya ücret ödediğimi düşünmüyorum verilen hizmete bedel ödediğimi düşünüyorum .Sınırsız ürün ve teknik servis garantisi sunuyorlar ve kurumsal yaklaşımları ve Berkant bey gibi kaliteli bir personele sahip olmaları eğitime ne kadar önem verdiklerinide açıkca gözler önüne sermekte.Sonuçta sizin üzgünüm  eksik bir bilgi verilmiş sanırım ve sıkıntı yaşamışsınız ama bu sektörde bu firmayla sorun yaşanmazsao zaman anormal bir durum var demektir.böyle geniş bir abone kitlesine sahip şirketlerde malesef üzülenlerde oluyor tavsiyem sözleşme maddelerini okumadan imzalamamalı ve şirketin sitesindende ön bilgi alınmalıki gelen kişler bizleri üzmesinler.İyi akşamlar dilerim.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...