Pronetten Kamera Alarm Sistemlerinde Nurturia ya Özel Kampanya

<12>

Ynt: Pronetten Kamera Alarm Sistemlerinde Nurturia ya Özel Kampanya

10/21/2011 19:19:00

10/22/2011 11:49:00

Irmak Hanım dediğinize katılıyorum eğer memnuzsanız zaten bir sorun yok ben böyle bir konu açılınca burda yazan kimseyi tanımamama ragmen yaşadıgım sorunun benzeri yaşanmasın diye yazdım tabi herkesin kendi tercihi ama ben pronetle ilgili iyi niyetli olmaktan vazgeçtim artık googledan pronet şikayet diye aradıgınızda 100lerce (abartmıyorum) insanın benzer şikayetlerini bulabilirsiniz. ben de sonuçta ailemin güvenliği için bu hizmeti satın aldım ama bırakın güvenliği artık olay kandırmacaya dönüştü  ben olayı bütün müsteri temsilcilerine genellemiyorum ama hak verirsinizki bu şirketi temsilen arayıp böyle bir kandırmaca eksik bilgi ya da bilgi gizleme yapan bir kimse bu şirkete mal edilir. ayrıca telefonla karsıma cıkan diğer müsteri temsilcilerinin de tarzı hiç de böyle büyük bir şirkete yakısır tarzda diildi. güvenlik için başvurdugum şirket temsilcisi kalkıp benim yerime imza attı bu resmen evrakta sahtekarlıga girer ki bunun örneklerini daha önce de yapmışlar.  tekrar söylüyorum ben kimseyi bu hizmeti kullanıyor diye eleştirmiyorum sadece insanların benim yaşadıgım sıkıntıları yasamasını istemediğim için yazmaya calıstım

10/22/2011 20:37:00

Heroina hn sizde haklısınız sizin yerinize imza atan kişi 1.dereceden(eşiniz vb..) yakın değilse ilgili şirket şahıstan imza beyannamesi ister ve sonuca göre haklıysanız ceza bedeli zaten talep etmez.Fakat şunuda unutmamak gerekir ki şayet sözleşme konusunda haklı olduğunuzu varsayıyorum ama güvenlik sisteminin evinize montajına kim müsade etti?Montaj formlarına kim imza attı?Çünkü montaj sözleşmesiyle abonelik sözleşmesi'nin maddeleri aynı.İlk abonelik sözleşmesinde sizin imzanız yoksa evinizde montaj yapıldıktan sonraki onay kim tarafından verildi?Bende bildiğiniz üzere yakın tarihte kamera ve alarm sistemi kurdurduğumdan dolayı dikkatimi çeken 2 aşama oldu.Montaj öncesi imzalatılan abonelik sözleşmesi ve montaj sonrası imzalatılan sözleşme maddeleri nüshalarının aynı olması.Dolayısıyla alarm sistemi aboneliğinde 4 adet imza onayı gerekmekte bu imzalar ŞAHSIMA  incelemeden alacağım bir karar olamaz sonuçta satışçı daima pazarladığı üründen nemalanacağı için şeytana uyup ince detaylara girmeyebilir.Ben o konuda şanslılardanım Pronet çalışanı Berkant beyin işinde uzman biri olduğunu, sizin yaşadığınız sıkıntılar karşısında bir kez daha iyi anlıyorum ama yinede Berkant bey sanırım eksik bilgi vermiş olsa bile yakalardım diye düşünüyorum. Belki mesleğimle ilgili araştırmacı bir yapım olduğundanda olabilir. Neticede bu tip imzalar atılıyorsa adı üstünde ''sözleşme '' tarafların karşılıklı mutabık olması demek ki işte orada karşılıklı MENFEATLERİ incelemekte fayda olduğunu düşünüyorum.Tek bir imzayla insanlar 40 yıllık yada daha uzun süreli olan hayat arkadaşlıklarını noktalayabiliyorlar.Belkide tüm mal varlıklarını kaybedebiliyorlar.Aman dikkat diyorum en azından yaşadığınız sıkıntı belki ileride dahada farklı bir sıkıntı yaşamanıza ışık tutacak bir gelişme olmuş olabilir hayatınızda.Yada bu tip sorunu yaşayan tüm bireyler için.....
Müşteri hizmetlerindeki muhatap olan temsilcinin davranışaları ve üslubu hakkında yorum yapamam çünkü henüz yaşadığım bir sıkıntı olmadığından iletişime geçmedim doğal olarak ama eşime 2.şifre ataması yapmak içim müşteri hizmetlerini gece 02:00 de aradık.Temsilci tarafından nazikçe sözlü olarak yönlendirilip  bir iki tuşa basmakla kolayca şifre oluşturduk.İşin güzel tarafı o saatte karşımda muhatap bulabilmem doğru karar verdiğimi bir kez daha gösterdi.Sistemi dışardan satın aldığımı düşünemiyorum çünkü biliyorumki satılan ürüne kimse o saatte destek vermez ki benimde o yönde yaşadığım stresler olmuştur.

07/04/2012 05:15:00

Gncl

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...