Ankara'da kış aktiviteleri

<12>

Ynt: Ankara'da kış aktiviteleri

02/27/2012 08:00:00

Ferya nil:)) sonunda buldum seni:) Panorada oyun ablaları ilgileniyorlar  mı acaba

02/27/2012 09:28:00

cumartesi günleri için;

anıtkabir
ali dayı çocuk kütüphanesi
rahmi koç müzesi
vişnelik
pembe kurbağa
müjdat gezen sanat merkezi

pazar günleri için;
beypazarı
amasra
akçakoca
abant

02/27/2012 09:38:00

hey yavrum hey onlar hamilelikten önceydi şimdi yarım saatte bir çişim geliyor uzun yola gidemiyorum.

en uzun geçen amasraya gittik işte :) biraz rüzgarlıydı ama keyifliydi.
dün abanttaydık hava süperdi.
önceki hafta beypazarındaydık, orası da dinlendiriyor beni. meydandaki konakta yaprak sarmaları, mumbarlar.

ama tabi hamile olmayanlar ve araba yolculuğundan sıkılmayanlar için önerilerim olabilir :) hemen bi grup açalım, ankaralı olup öyle değilmiş gibi yapanlar veya haftasonu kaçakları...

02/27/2012 09:45:00

süper bir fikir.

mayısta o zaman.

02/27/2012 14:25:00

ben de ank.da yaşayan bi izmirli olarak bir tanıdığımın 2 yaş doktor kontrolünde tavsiye ettiği yerleri yazayım:

kukla kebap
kukla tiyatro
mini sanat (beysukent)
pembe kurbağa
durul gence sanat okulu..

02/27/2012 14:34:00

aso'cum, panorada ablalar var ilgilenen ama ben kızımla birlikte vakit geçirmek istediğim için ve tabi vaktim olduğu için hep kendim girip oynuyorum kızımla:)

02/27/2012 20:57:00

pembe kurbağa?

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...