merhaba..

Ynt: merhaba..

04/10/2010 18:50:00

Tekrar merhaba,
Cevaplarınız için teşekkür ederim, gerçekten içimi rahatlattınız,
Bende bebeklerinizi ve sizi öpüyorum :)) sık sık görüşmek üzere...

04/10/2010 19:50:00

Arkadaşlar bebekleriniz ne kadar uyuyor pekii??
Yeme problemini kafama takmıyorum ama uykuyu nasıl çözücem bilemiyorum maalesef=(

04/11/2010 09:39:00

Vallahi hiç belli olmuyor, bu ara gündüzleri toplam 2 ile 4 saat arası uyuyor. 2 hafta seyahatteydik, bebeğimin kafası karıştı sanırım akşamları neredeyse saatta bir kalkıp, az emip, ya da az kucakta sallanıp uykuya devam ediyor. Ve inanın bu acayip yorucu oluyor, buna bir yorumunuz varmı?
Eskiden gece 2 kere sadece emmek için kalkardı :(       
meğer o bir nimetmiş :)
Anlayacağın sürekli huy değiştiği için belli olmuyor bizim küçüğün :))

04/11/2010 13:25:00

Bizimkiside acayip huy değiştirdi bu aralar.. Daha az besleniyor, daha uykusuz, dolayısıyla da huysuz!! Eskiden dışarıya çıktığımızda fln hiç bebeğim varmış yanımda hissetmezdim, hiç eziyeti olmazdı.. Dün resmen bir daha çıkmamaya yemin edecek hale geldim.. Dr. dişlerden dolayı diyor, geçici bir durum diyor.. Umarım öyledir, yoksa ben bittim demektir yaa =(
Bir de işe başlamadım kendim bakıyorum, beni bu kadar zorlarken bakıcının fln elinde olsaydı nolurdu bilmem! 

04/11/2010 18:57:00

Merhaba Arkadaşlar;
Gözde mesajını aldım ve tanıştığımıza çok memnunum.
Eğer uyku probleminiz bu döneme has bir durumsa muhtemelen diş gelecektir.Bizimkinin iki dişi mevcut olduğu için biliyorum.O dönemde gecemiz gündüzümüze karışmıştı.Tabi bir de huysuzluk emmek istitordu ma 5 dakika emip bırakıyordu.Çok şükür o dönemi atlattık.Şu an yine uykumuz çok düzensiz ama o dönem gibi değil.Allah kolaylık versin..
Gruba yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.Görüşmek üzere:))

04/11/2010 19:27:00

Umarım diştendir gerçektende  Zehracım, biran önce bitsin bu dönemm =(

04/11/2010 22:55:00

İnşallah Gözde çabuk atlatırsın.Hem kendin için hem de oğlun için çok zor bir zaman dilimi..
Bu arada kilo verme kararın ne durumda?Başladın mı?Bak ben 3. haftaya girdim.Hala tam düzenli takip edemiyorum ama elimden geldiğince uyguluyorum..Zor ama yine de başaracağımı düşünüyorum.Sevgiler:)

04/12/2010 09:34:00

Geçen hafta çok sıkı olmasada dikkat ettim. 1 kilo vermişim fakat cuma günü 1 aylığına tatile çıkıyorum.. Kesin bozarım adım gibi eminim. elimden geldiğince dağılmamaya çalışıcam ama tabikide.. Mayıs 15 de dönücem.. tekrar ele alırım o zaman şu diyet işini..
Seni tebrik ediyorum ve destekliyorum!

04/12/2010 10:48:00

Teşekkür ederim Özgecim.Keşke ben de tatile çıkabilsem.Sana iyi tatiller.

04/14/2010 07:27:00

Merhaba;
Kızımın üstten bir dişi daha geliyor.3-4 gündür huzursuzluk vardı.Dün geceden beride 37-38 derece arası ateş var.Bugün dişin ucu çıkmış.Şimdi daha iyi.3 dişli bi canavar olacağız artık:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2009 Agustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...