2. el tiny love oyun halısı arıyorum

<123>

Ynt: 2. el tiny love oyun halısı arıyorum

01/27/2013 21:10:00

geçmiş olsun Habibe,nası oldu oğluş?

01/28/2013 12:12:00

filiz hanımdan ben almıştım oyun halısını ama beni sıfır aldım oğlum hiç kullanmadı diye  kandırdı kendisi. bence burda satanların hiçbiri sıfır almamıştır. ona göre alın derim

01/28/2013 15:08:00

Bende sahibinden sifir olarak aldim.Kandirma soz konusu degildir.

01/28/2013 21:03:00

Seyrisefa madem aldığın üründen fiyatından memnun kalmadın,niye aldınız?yada bir kusuru vardı ürünün niye iade etmeniz  beğenmediyseniz,bu tip yorumlar hoş değil,lütfen sapla samanı karıştırmayalım...

01/29/2013 07:09:00

filiz hanım  mağazadan 190 liraya aldığını söylediği için aldım ben halıyı. hatta 190 liraya aldım oğlum doğru düzgün kullanmadı 70 e veremem diye bir saat naz yaptı kendisi. ben herkesi kendim gibi bildiğim için inandım ve onun için aldım sinem hanım. insanlar çok kolay yalan  söylüyor. burda kendisinin yorumunu okuyunca şok oldum. insanları salak yerine koyarak kandırmaları hoş değil. benim bir insanın yalancılığını ortaya çıkarmam değil umarım anlamamışsınızdır ne demek istedğimi

01/29/2013 07:11:00

bu arada siz filizin arkadaşıydınız demi. insanlar kendileri gibi arkadaş seçerlerde...

01/29/2013 07:27:00

Burda neler olmuş yeni görüyorum:( (

01/29/2013 08:05:00

Benim size yada baskasina yalan soyleme geregim yokki.. Soyledigim gibi sahibinden aldigimda urun hediye geldigi icin sifirdi. Ben mi naz yaptim .ben size urunun resminide gonderdim.

01/29/2013 22:59:00

anladım,sizin maksadınız başka,evet arkadaşım,dostluğuna saygı duyduğum biridir...aranızdaki geçen konuşmaları bilemem ama,

önemli olan siz ürünü aldığınızda içinize sinmediyse iade etseydiniz keşke,neyse ben bu gereksiz konuşmayı son vermek adına aldığım yerin jokerden olan alışveriş makbuzum ve kredi kartı ekstrelerim mevcut,sanırım bu gereken kaygılarınızı gidermiş olur,hepimiz geleceğe umutla bakan çocuklarımızı yetiştiren anneleriz,bu tarz şeyler bize yakışmıyor...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...