Bebe Biskuvisi Alternatifleri & Kahvaltı

Ynt: Bebe Biskuvisi Alternatifleri & Kahvaltı

06/30/2010 11:36:00

pamukelma un olarak ne kullanıyorsun hangi marka???

06/30/2010 11:59:00

"pinar'dan un aldigimda" diyince pinar markasi gibi anlamis olabilirsin esle, duzelteyim :) ozgenin verdigi adresteki pinar hanimdan aliyorum.
tamamdir ekmek tarifini yazarim. netcem etcem halk ekmek bulup alicam o ruseymliyi.

06/30/2010 12:09:00

hıhh şimdi oldu hemen bakayım şu siteye:)burdan neler alıyorsunuz??

06/30/2010 12:12:00

mutfagima giren hersey, desem? marketten birsey almiyoruz, desem? anlarsin sanirim.
mail atarsan o sana haftalik listeyi gonderir.

06/30/2010 12:21:00

ayy çok beğendim benim babam da nazilli'li hemen bimail atayım..

06/30/2010 12:34:00

ödeme havale şeklinde oluyo ürün eline geçtikten sonra yapıyorsun öyle yazıyo yani:)

06/30/2010 13:11:00

sagligini gec bi de lezzetli oluyor bu meretler. buyuk kizim butun sebzelere bayiliyor artik.
bikmistim pazardan marketten alinca "acaba guzel cikicak mi" diye dusunmekten.

06/30/2010 14:19:00

Ben de memnun kaldım yaptığım alışverişlerden, hele ki taze fasülye alın, su gibi... Pazartesi günleri o haftanın ürünlerini ve fiyatlarını içeren bir excel tablosu yolluyor mailinize, kargo geldikten sonra da ödemeyi banka havalesi ile yapıyorsunuz.

06/30/2010 21:43:00

arkadaşlar,şu bebe bisküvisi mevzusu tüylerimi ürpertti,ek gıdaya henüz başladık,asla kızımın kursağından geçmeyecek! bu arada,ankara da yaşayanlar için söylüyorum,gerçekten doğal sebze meyve yemek istiyorsanız;biz polatlıda yaşıyoruz,ankaraya 70 km uzaklıkta,perşembe ve pazar günleri köylü pazarı kuruluyor,çevre köylerden teyzeler amcalarkendi ıspanağını maydonozunu domatesini,dereotunu marulunu yetiştirir gelir satar,yemeye doyamazsınız,demek istediğim "doğallık"o kdr uzak diil.gelip haftalık meyve sebzenizi alabilirsiniz,önümüzdeki hafta köylü pazarında fotoğrafler çekip blogumda yayınlamayı planlıyorum

07/01/2010 07:46:00

Peki simdi bebebiskuvisi olarak ne kullanıyorsunuz? Şu 7 tahıllıyı ben de denemek istiyorum vesile olacak hemen deneyeyim bari. Ama 7 tahıllı yetmiyor di mi? Kahvaltının içine yine de ekmek ya da bıskuvi gibi bir katı koymak gerekiyor degil mi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
bebeklerimize ne yemekler yapalım?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...