Bebe Biskuvisi Alternatifleri & Kahvaltı

Ynt: Bebe Biskuvisi Alternatifleri & Kahvaltı

07/01/2010 07:51:00

Ruşeymli ekmeyi nereye koyuyorsun Ozge. Ben onu kahvaltıya koyuyorsun diye anladım yanlış mi anlamısım :)

07/01/2010 07:54:00

kasik mamasi alirsaniz yaptiginizda kivamli oluyor, katilastirmak icin ek birseye ihtiyac yok.
ben de onlarin "sutlu"sunu kullaniyorum ara ara (ayrica devam mamasi katmayayim diye, sutlulerin icinde devam mamasi da oluyor).

07/01/2010 08:04:00

Bizimki sadece milupanın sütlü armutlu muzlu kaşık mamasını yiyor akşamları. Hepsini denedim yemedi bunu bir paket ver yiyor çok seviyor. Ben de bakıyım sütlülerinden de koyabilirim. Kahvaltı tahılları da var milupanın onlara ne diyorsunuz.

İyi o zaman kasık mama koyunca biskuviye gerek yoksa en azından tahıl karısımı daha faydalı onu veririrm daha iyi dimi? :)

07/01/2010 08:05:00

milupa 7 tahilli dediginiz de kasik mamasi degil mi?

07/01/2010 08:07:00

evet kasık maması. Milupanın bir de kahvaltı için kasık mamaları mıdır muhallebimidir bende bilmiyorum onlar var iste :))

07/01/2010 08:19:00

:) tamam o zaman biliyorum, 7 tahilli devam sutuyle hazirlanan. sutlu yazanlari suyla hazirliyoruz. icergine bakip hangisini zengin goruyorsaniz alabilirsiniz, sabah-ogle-gece beslenmesi icin bir suru cesidi var. ozge, armutlu-muzlu-sutlu gece tahillari var, onu bi dene, onu genelde seviyorlar. bir de irmikli-balli-sutlu kahvalti var, irmigi de bebekler genelde sevdiginden o da hosuna gidebilir.

07/02/2010 09:02:00

arkadaşlar biz de hep hipp marka organik bebek bisküvisi kullandık, almanyada üretiliyor dolayısıyla akrilamid içermiyor , tüm bileşenleri organik ve dentimli
organik ürün satan yerlerde ve eczanelerde bulunuyor,rafta yoksa bile  tüm ecza depolarında var,  eczanenize rica edin aynı gün geliyor depodan 

07/02/2010 09:09:00

ah agzina saglik miraclelife, ozgeyle (hamile olanla :) ) konusmustuk hippin biskuvilerini, arastiracaktim, sayende ogrenmis olduk.

07/02/2010 09:21:00

Bİz de kullandık Hipp. Hatta ben herseyi hipp alıyorum diyebilirim. Kavanoz mamalar ve formul sut olarak da Hipp kullanıyorum çok guzel. Biskuvisi biraz butceye zarar oldugu için her zaman almıyorum ama Milupanın 8 tahıllı ballısını bizimki çok begendi artık sabahları tahil kullanacagım.

Hatta bir ek bilgi vereyim bari. Yarın e-bebekte Hipp urunleri %50 indirimli :)) bebek dergisi alana indirim uygulanıyor falan diyor ama bilmiyorum dogru mudur?

07/03/2010 07:36:00

ben ekmeği kendimiz içinde yapıyordum.şimdi oğlum kahvaltılarında da kullanıyorum yaptığım ekmeği.çavdarlı,tam tahıllı,mısır unlu  ekmekler yapıyorum.makinesi olanlar deneyın eminim becerırsınız.benimde ilk denemelerim başarısızdı şimdi olçu kapları olmadan goz kararıyla bile yapıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
bebeklerimize ne yemekler yapalım?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...