Bebe Biskuvisi Alternatifleri & Kahvaltı

Ynt: Bebe Biskuvisi Alternatifleri & Kahvaltı

07/03/2010 16:36:00

ben de hıpp lerde ara ara 1+1 kampanyaları oluyor onları yakalamaya çalışıyorum, kaşık maması olarak da ülker hero baby nin organik serisini kullanıyoruz , irmikli olan tercihim, organik olmayan mamaların hemen hepsinde mısır ve soya ürünleri var, beni korkutuyor

07/03/2010 21:12:00

Hipp bugun e-bebekte %50 indirimliydi. Miraclelife bulundugun yerde e-bebek varsa bir de ayın 24'unde yine %50 indirim var. Biz bugun 4 aylık formul sut ve kavanoz baba stogumuzu yaptık. :))

07/15/2010 07:45:00

ozge aynen bende Eti ye mail attım,Filiz Hanım bilgilendirdi beni akrilamid ile ilgili.ateşe maruz kalmadan ısınan hava ile pişiyormuş bebe bisküvileri ve 120 derecede akrilamid meydana çıkıyormuş.Sende yazılı bir bilgilendirme maili alırsan paylaş lütfen,detaylı okumak isterim.

Ayrıca çok nitelikli bir tıp adamı olan,babamın doktoru bir yakınımız,bu doğal olmayan gıdalarla her 3 kişiden 2 sinin kanser olacağı yılların çok da uzak olmadığından bahsetti,artık evimi sirke ile siliyorum,çamaşır deterjanları için(kendi çamaşırlarımız için) de bir sondaj yapacağım.kuzucuklarımız için nasıl "en doğal ortamı"yaratacağız,gerçekten korkuyorum.

07/15/2010 07:54:00

selamlar,
ben çok şekerli olduğu için hiç bebe biskivüsü kullanmadım onun yerine 1 hafta yetecek kadar evde kendim yapıyorum. tereyağı tam buğday unu ve pekmez kullanarak. ağzı vakumlu cam kavanozda saklıyorum ara öğününde yoğurduna katıp veriyorum ayrıca dışarı çıktığımızdada eline atıştırmalık olarak veriyorum iyi oluyor.

07/15/2010 07:56:00

hmm tam tarifini versene sinem,ölçülerle.

07/15/2010 08:01:00

fulya, hülyan'ın tarifini kullanıyorum http://hulyanintunasi.blogspot.com/2009/11/kurabiye.html  ben bibereon şeklinde kurabiye kalıbıyla kesiyorum minik ellerin tutması kolay oluyor :)

07/15/2010 08:06:00

aa tamam :)

07/15/2010 08:09:00

E ben hala tarifi bulamadım :)) Sanırım ben goremedim.

Sinem help meee :))

07/15/2010 08:13:00

canım, bir önceki sayfada var sen göremiyormusun acaba neden? yinede yazayım ben http://hulyanintunasi.blogspot.com/2009/11/kurabiye.html

07/15/2010 08:17:00

ben aldıım tarifi,hala açamadıysanız burdan yazayım??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
bebeklerimize ne yemekler yapalım?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...