Haftasonu oyun grubu :)))

<12>

Ynt: Haftasonu oyun grubu :)))

01/23/2012 21:48:00

Küçük grup olursa evde de olabilir ama sayı 4ü aşarsa ev ortamı çok kargaşalı oluyor.Çocuklar için düzenlenmiş mekanların ev kadar dağılabilirliği yok ne de olsa :) Yanlış anlamayın mesele evin dağılması veya kirlenmesi değil.Ben çocukarın evde yetişkinlerin düzeninin bozmamak adına kısıtlanmasını doğru bulmuyorum ama ortamın çok dağınık ve karışık olmasının çocuklar için olumsuz etkileri olduğunu düşünüyorum.En azından ilk buluşmalar için dış mekanları seçelim derim ben.İlerisi için de oratk karar alabiliriz.Yaz geldiğinde Göztepe Özgürlük Parkı gibi güzel seçenekler var.Onları da değerlendirebiliriz. Siz cumartesi için uygunsanız listeye ekleyebilir miyim medishanım?

01/24/2012 07:27:00

Canim 28 Ocakta musait olmayabilirim.misafirim olacak.

Daha sonraki haftalarda insallah. Oyun grubu bizim icin de cok gerekli.

01/24/2012 07:41:00

Ekinn Merhaba Ekim 2010 anneleri grubu başlığında 29.Ocakta Kids Corner buluşması planlanmıştı 14 - 16.30 arasında senin bebeğinin yaşıda onlara uygun aslında ilk olarak o buluşmaya katılabilirsin. Benim oğlum Ekim 2009 doğumlu ama kontenjandan gitmeyi düşünüyorum 29.Ocakta istersen sende o gün gel o grubu organize eden arkadaşa mesaj atman yeterli.

01/24/2012 09:00:00

Nihal çok teşekkür ederim.Halihazırda bir grup varsa daha iyi olur tabi.

01/24/2012 14:22:00

Sevgili Nihalin önerisiyle Ekim annelerinin buluşmasına katılıyoruz biz de.

02/11/2012 01:16:00

mrb arkadaşlar ben bu gruba yeni katıldım.hafta sonu oyun grubuna dahil olmak isterim.bidahaki etkinlik nezaman?

02/11/2012 20:58:00

Merhaba, katılım olmadığı için henüz bir buluşma yapılamadı ne yazık ki

05/03/2012 21:32:00

Bu konu aktifse ben de katılmak isterim.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...