Fatmakuzey'in minik yakışıklısı Kuzey'in Doğumgünü

07/19/2012 06:48:00

Temmuzumuzun yakışıklı kuzusu Kuzey doğum gününü kutluyorum ve başarılarla dolu, sağlıklı, mutlu ve sevdiklerinle birlikte uzunnn ömürler diliyorum;)

Fatmacım seninde annelik yıldönümünü kutluyorum , iyiki aramızdasın;)

Ynt: Fatmakuzey'in minik yakışıklısı Kuzey'in Doğumgünü

07/19/2012 06:52:00

Kuzeycim, dogum günün kutlu olsun kuzum. Anneciğin inşallah zaman bulur ve seni buluşmalara getirirse ben de o güzel yanaklarından öpebilirim seni:))

Fatmacım, annelik yıldönümünü kutluyorum. Güzel günlerde görüşmek üzere

Sevgiler, 

07/19/2012 07:07:00

Vayyy yakışık kuzeycikte artık 2 yaşında. doğum günün kutlu olsun kuzeyciğin.
Çok mutlu güzel bir ömrü olsun. Fatmacığım seni de öperim çokkkk.

07/19/2012 07:11:00

kuzeycim dogum gunun kutlu olsun.sende 2 yas kervanina katildin.

fatmacim anneliginin 2.yili kutlu olsun canim.umarim sendromu az bir yil olur sizin icin.opuyorum canim.

07/19/2012 07:13:00

Minnoşum mavişim ! sarı kanaryam !!! (annen sırf "o" takımı tutuyor diye yazıyorum vallah)

Nice güzel sağlıklı başarı dolu yıllar senin olsun... Seni çok ama çok seviyorum.

Müge Teyzen

07/19/2012 07:22:00

Kuzey kuzum, Maviş yakışıklı erkekim;

Öncelikle sağlıklı bir ömür dilerim. Sonra ailenle mutlu daha nice yılların olsun.

Gözlerinden öperim :)

07/19/2012 07:34:00

Kuzey canım yeni yaşın anne ve babanla sağlık ve huzur getirsin güzel gözlerin hep gülsün iyiki doğdun

Fatma canım seninde anneliğinin yıl dönümü kutlu olsun sağlıkla kuzunu kucakla hep aynı heyecanla kocaman öptüm

07/19/2012 07:56:00

Kuzeyim,güzel gözlüm,güzel suratlım dünya FB liler günümüz kutlu olsun kuzum:)))

Annen seni bugün doğurdu çok anlamlı büyüyünce öğreneceksin.doğumgünün kutlu
olsun,nice yaşlara.seni çok çok öpüyoruz canım...

07/19/2012 08:01:00

Canim benim iyiki dünyaya getirdin kuzeyi kuzeyle ayni gün dogmaktan gurur duyuyorum iyiki dogmusuz;))

07/19/2012 09:16:00

Kuzeycim nice yıllara teyzecim. sağlıklı mutlu bir yaşam seninle olsun hep. annenle birlikte öpüyorum sizi

07/19/2012 20:43:00

KİZLAR YAAAAA

SUPERSİNİZZZZ SİZ.. MUTLULUKTAN AGLİYORUM SUANNN :)))))

Cok ama cok tesekkur ederim.. Kuzey buyudugunde bulari okutabilirsem insallah (nurti cokmesse) ne kadar sevinecek :))

KUZEY BUTUUNN NURTİ TEYZELERİNE COKCOK TESEKKUR EDİYOR VE HEPİNİZİ OPUYORRRR....

TABİİKİ BENDE....

İYİKİ SİZLERİ TANİDİK..HEPİNİZİ COK SEVİYORUM.. COK MUTLU ETTİNİZ BENİ VE KUZEYİ....

DAHA FAZLA NE DENİR BİLMİYORUM... YAAAAA HARİKASİNİZZZZZZ

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...