anneler bunu hiç yaptınız mı...

<123>

Ynt: anneler bunu hiç yaptınız mı...

06/04/2012 17:01:00

eşofman alırsak mesela yıkayıp ütüleyip mi gönderelim? Yoksa paketinde mi gönderelim?

İnsanlara da güvenmem, hastanede bunları emin bir ele teslim etmek gerekir. Gerçekten yerine ulaşması çok önemli. Bu konuda da gerçekten vicdanlı birinin ismine gönderelim.

06/04/2012 17:03:00

yardımlarınızı konya  NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV.MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ ÇOCUK HEMOTOLOJİ SERVİSİNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.HEMŞİRE HANIMIN ADI SÜMEYRA TERZİ.3 YAŞTAN BAŞLAYARAK ELİNİZDEN KAÇ YAŞA YAŞA GÖRE ALMAK GELİYOSA.HEMŞİRELER UYGUN OLANLARI İHTİYACI OLANLARI MUTLAKA VERECEKTİR ZATEN.

06/04/2012 17:04:00

ÇOK İSTERİM YIKAYIP ÜTÜLEMENİZİ.ENFEKSİYONDAN ÇOK ÇEKİYOLAR 

06/04/2012 17:06:00

SÜMEYRA TERZİ ADINDAKİ HEMŞİREYİ İYİ TANIYORUM ÇOK MERHAMET SAHİBİDİR KENDİNİ BEĞENMİŞ BENCİL DEĞİLDİR.ARAYIN ÇEKİNMEYİN LÜTFEN SORUN İSTEDİĞİNİZİ SONUÇTA ÇOCUKLAR İÇİN DEĞİL Mİ BU.TEL NO 03322236310

06/04/2012 17:07:00

ERKEK VE KIZLARI YARI YARIYA GÖNDERİN BENCE

06/04/2012 18:17:00

Mesela kitap da göndersek ne tür kitaplar göndermeliyiz kaç yaş aralığına göre? Boyama kitapları vs ihtiyaç var mı?

06/04/2012 18:36:00

Kapalı bir odadan uzun süre çıkamadıkları oluyor tek değişiklikleri bi koridor ve tv.masal kitabı,boyama vs.etkinlik içeren kitaplar olabilir.ne kadar mutlu olurlar böyle şeyler ellerine geçince.biz orda yatarken bir beyefendi herkese ellişer lira ve hurma yasak olsada hurma dağıtmıştı.yasak olduğunu biz bilmiyoduk eren hızla ağzına aldı ısıracak oldu ve hüsranla sonuçlandı.ağzının içi bembeyazdı yiyememişti kuzum.ama o para ordaki bir annenin eve gidiş parasıydı.çok şükür

06/04/2012 18:37:00

yapamazsanız paketle gönderin gecelikleri.

06/04/2012 18:48:00

anneler özellikle ihtiyacı olan biri var.idame tedavisinde şu an.erenden daha ağır hastalığı yani aml m5.kız  hastanede yattıkça babası hep hastanenin banklarında geceledi o soğuklarda falan.hala işsiz şu an.köyde yaşıyolar.ilgilenmek isterminiz  manevi desteğede çok ihtiyaçları var.

06/04/2012 19:03:00

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.ALLAH ANNELERE SABIR ÇOCUKLARA GÜÇ KUVVET,SAĞLIK VERSİN.ALLAH TÜM YAVRULARI ANNELERİNE BAĞIŞLASIN.ALLAH İNŞALLAH TEZ ZAMANDA İYİLEŞTİRİR TÜM HASTALARI.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...