Kreş ve anaokulu

08/18/2011 15:47:00

Merhaba arkadaşlar.Ben 1 yıldır konyada oturuyorum Evim Fatih mh diye geçiyor ama dedeman otele ve onun yanındaki kipaya yakın sayılır. Oğlum 2006 aralık doğumlu. Aralık doğumlu olduğu için anaokuluna seneye gitsin istiyorum. geçen  kış evde çok sıkıldı malum konyanında kışı insana pek birşey yapma imkanı vermiyor.Bende artık yetemediğimi düşünüyorum. kreşe göndermek istiyorum. Ama biraz endişeli bir yapım var(Yemeğini düzgün yermi ,ya terlerse değiştirirlermi  ,kavga ederlermi,içeriye girişçıkışlar denetimlimi,güvenlimi v.s. bir sürü soru geçiyor aklımdan.) . İnternetten bakıyorum etrafa soruşturuyorum bir iki yerlede görüştüm ama tatmin edici bir sonuca varamadım devlet kreşimi özelmi derken nerdeyse dönem başlıycak. sizden ricam devlet yada özel, sizin yada etrafınızdakilerin gönderipte memnun olduğu yerler varmı varsa lütfen paylaşırmısınız. Ezbere gidipte biryere kaydetmek istemiyorum.Sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle.

Ynt: Kreş ve anaokulu

08/18/2011 19:43:00

Merhaba Nilgün.. Ben de aynı dertten muzdaribim.. 2,5 seneden beri Konyadayım.. Oğlum 2008 Mayıs doğumlu.. Bu sene kreşe başlar diye düşünürken neredeyse dönem başlayacak ben hala bir kreş bulabilmiş değilim malesef.. Sırf bu yüzden acaba bir sene daha mı beklesem diyorum ama ben artık ona yetemiyorum. etrafımızda hiç çocuk yok, yaşıtlarıyla paylaşımı öğrenmesi gerekiyor sosyal gelişimi açısından.. aslında ben uzun zamandan beri bir oyun grubu oluşturmak istedim hatta konya grubunu da o amaçla kurmuştum ama evim kulesite civarında olduğundan diğer arkadaşlara çok uzak kaldım. Geneli real tarafındalar, hatta tanışamadık bile..

Benim de arkadaşlardan ricam kendilerinin ya da çşevresindekilerinin memnun oldukları krelşeri buradan bizimle paylaşmaları.. Şimdiden teşekkür ederim herkese..

Ynt: Kreş ve anaokulu

04/06/2012 10:16:00

Okulumuzu gezmenizi tavsiye ederim.Real 'in hemen arkasındayız...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...